Jump to content
Tresko

Rusija i Srbija - ljubav, interes, prevare, istine, zablude...

Recommended Posts

ficfiric

Znao sam da ce Sojgu reagovati vec na ovoj strani :lolol:

Аврам Гојић

Koga boli kurac za jebeno italijansko kupatilo na Vracaru, arhitektonskog i ideoloskog monstruma?

Sirius
Koga boli kurac za jebeno italijansko kupatilo na Vracaru, arhitektonskog i ideoloskog monstruma?
Vidis, mogli bi da se slozimo oko toga. Naravno, nikada ne bih izneo takve kvalifikacije ali to je ocekivano od tebe i Symeta. Razumem ja ideolosku ostrascenost, secanje na mladost i tako to.Ali, sustiniski i ja smatram da su ti milioni mogli biti iskorisceni za nesto drugo. Doduse, onda bi morali ovi novinari da pisu o tome. To je drugi problem.

salerokada
Zatim, Rusija daje novce za manastire u Srbiji. Znam, to nije popularno na ovome forumu ali daju milione kao sto pomazu i u zavrsavanju Hrama Sv. Save.
Da ne zaboravimo da daje novce i za naše.

Turnbull

Malo ljudi zna da su Rusi finansirali kompletnu renovaciju centra Ripnja, tako mu dajući sadašnji izgled zasnovan na suptilnoj ravnoteži savremenog i tradicionalnog.33669866.jpg

dragance
Ove godine je Rusija ucestvovala u gasenju pozara u Srbiji.
I to je debelo naplatila i pored toga sto smo imali sopstvene i, za teren mnogo bolje, letelice koje su to mogle same gasiti. Za delic onoga sto je placeno Rusima (troskovi).Edit: to je kao Miskova "donacija" Zvezdi, za koju nam je odrao debelu kamatu, a da nismo uopste gledali mozemo li se negde drugde mnogo povoljnije zaduziti. Edited by dragance

Sirius
I to je debelo naplatila i pored toga sto smo imali sopstvene i, za teren mnogo bolje, letelice koje su to mogle same gasiti. Za delic onoga sto je placeno Rusima (troskovi).Edit: to je kao Miskova "donacija" Zvezdi, za koju nam je odrao debelu kamatu, a da nismo uopste gledali mozemo li se negde drugde mnogo povoljnije zaduziti.
Ako nije tajna, kako je naplatila?

Аврам Гојић
Vidis, mogli bi da se slozimo oko toga. Naravno, nikada ne bih izneo takve kvalifikacije ali to je ocekivano od tebe i Symeta. Razumem ja ideolosku ostrascenost, secanje na mladost i tako to.Ali, sustiniski i ja smatram da su ti milioni mogli biti iskorisceni za nesto drugo. Doduse, onda bi morali ovi novinari da pisu o tome. To je drugi problem.
koliko ti imas godina uopste?

Tresko
Ovi podaci su golo govno.A ovaj podatak me narocito veseli.7Evo zasto:O ISDACON-u sa njihovog vebsajta:Dakle, informacije je golo govno jer ko zna ko prati ruski i kineski novac, dok je ISDACON zaduzen za EU jer je to tako EU verovatno trazila.Danas, posto nije dobio info od Rusije, zakljucuje da je lova "donacije" nula.Obican propagandni pamflet.
Pa dobro, ti daj neke podatke koji nisu golo govno. Verovatno se ti koji prate podatke o ruskim donacijama ubiše od posla pa nemaju vremena da daju podatke.

Tresko
kondidotrski prozivodi,
Mislim da ovi proizvodi preovladjuju.

Sirius
koliko ti imas godina uopste?
Pa da me prebijes. Uplasen sam zbog tvojih pretnji na ovome forumu i danas.

ficfiric

Bojis se batina? Znaci imas 75+ godina?

Dr Arslanagić
Zatim, Rusija daje novce za manastire u Srbiji. Znam, to nije popularno na ovome forumu ali daju milione kao sto pomazu i u zavrsavanju Hrama Sv. Save.
hvala im do neba

Budja
Pa dobro, ti daj neke podatke koji nisu golo govno. Verovatno se ti koji prate podatke o ruskim donacijama ubiše od posla pa nemaju vremena da daju podatke.
Nisam ja novinar da dajem podatke.Ali kada novinar napise donacije nula u naslovu, a da u stvari ne zna kolike su i kada to prenese Tresko, dezurni Rusomrzitelj, to je jednako pozudano kao Siriusovi youtube Russia Today izvori na libijskoj temi.