Jump to content

Znači, reprezentacija Srbije 2008/2010

levi

Recommended Posts

• Replies 4,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Filipenko

266

• tsva

215

• harper

151

• Кристофер Лумумбо

141

Mogu samo da se nadam da je ovo zbog nebitne utakmice i ako je Djooka rekao da su to 22 najbolja fudbalera Svrbije, ali da nema Duljaja, Stojkovic je bez noge prof. dr. za Kahrimana ili Ilica... Despotovic :blink: Rnic :lol: Idi bre u... Ovo je komedija :Hail:

Rnic :blink: Stankovic - zar nije povredjen? Dokle cemo pozivati povredjene igrace u reprezentaciju da nam, sta, "odrzavaju atmosferu" (jeb'la ih ona)?Kovacevic - ?Jovanovic, zar opet taj?Babovic :blink:Radisa Ilic :blink: :blink:Despotovic :blink: :blink: :blink:

porucnik vasic

Ништа трагичнији списак него било који претходни за било коју пријатељску коју ја памтим од 1979-те наовамо. Увек је ту неко ко мора да се прода(Рна у овом случају), који тима неће ни да види. Деспот исто можда пар минута на крају.Чуди ме само да ако је Стојковић повређен није позвао Кујовића који пристојно брани у Шпанији. Аврамов и нема шта да се зове јер не игра. Значи ништа се није битно погоршало. Савез је исти годинама, деценијама. Оно што је мени интригантно је да су сличне ако не и исте јајаре и у Хрвата, па опет другачији резултати. Но, то је опет друга прича.едит: име голмана Левантеа.

Edited by porucnik vasic
I da ne zaboravimFilipenko :Hail: I ja sam mislio da ponekad pretjeruje ali covjek je vizionar
Potpis.I ja sam mislio da Filipenko preteruje, kad ono jos gore nego sto je cak i on sam predvidjao. Znaci, strasno.

E sad ste preterali, stvarno.Djukicev spisak ne valja. U redu. Koga zvati umesto ovih?Kad DJukic kaze "Nemanja je u protekloj polusezoni dokazao da je igrač za reprezentaciju. Dobro ga poznajem iz vremena kada sam predvodio U-21 selekciju i znam da je u našoj ligi taktički najbolje obučeni centarhalf..." ne znam sta tu ima da se prigovori. Covek koji ga trenirao i u reprezentaciji i u klubu valjde bolje zna od nekih jadnih amatera koji utakmice gledaju samo da bi konstatovali kako bizgov i majmun "taj i taj" nije iskoristio fenomenalnu sansu ili je pored drveta "tog i tog" protivnicki napadac prosao kao pored balvana ili panja...Svi vi demagozi, defetisti i ostali pljuvaci dajte svoj konkretan predlog - koga poimenicno pozvati. Hajde redom: arrgh, Filipenko,adasevic, Delija 67, tsva, assignment...Svima ste vec na desetine puta objasnili sta necete. Hajde sad budite malo konstruktivni, ako imate ono nesto.

Edited by saveznik

ovako je to trebalo biti golmani: Radiša Ilić, Damir Kahriman, Vladimir Stojkovic. odbrana: Antonio Rukavina, Milan Stepanov, Ivica Dragutinović, Duško Tošić, Nemanja Vidić, Branislav Ivanović, Gojko Kačar, Goran Gavrancic sredina terena: Dejan Stanković, Igor Duljaj, Milan Smiljanić, Boško Janković, Miloš Krasić, Ognjen Koroman, Zdravko Kuzmanović, Predrag Djordjevic napadači: Nikola žigić, Danko Lazović, Mateja Kezman, Sasa Ilic(miro, 18. januar 2008 19:36)

E sad ste preterali, stvarno.Djukicev spisak ne valja. U redu. Koga zvati umesto ovih?
Umesto Rnica bih pre dao poziv Basi, Bisevcu, Stepanovu, pa cak i Rajkovicu. Umesto Babovica bih zvao Ilica. I umesto Despotovica Pantelica. Ili onog malog Marka Marina iz M?nchengladbacha, da se zapisa na vreme.Naravno, Stojkovic bi mi branio uvek. Disljenkovic drugi golman. Duljaj obavezno na desnom boku. I to bi u sustini bilo to.

Znači spisak je prejak, 1 Rna znači post-987-1200694270.gif kada sam pročitao post-987-1200694407.gifali dobro ako je to cena da mu vidimo leđa.Kako stvari zaista stoje videćemo u nekim jačim tekmama npr protiv Ukrajne, a ja ću biti optimista i nadati se da ćemo igrati u sistemu 41212, naravno bez žiginja u startnoj postavi, znači u napadu Lazović i Jovanović (kao kod Kuzmanovića), Moreiru bi mogao da glumi Kuzmanović (čekajući neko bolje rešenje), na levoj strani Deki :ph34r: (zato što taj retard mora da igra), na desnoj Krasić (kada se zamori umesto njega Janković), zadnji vezni naravno ključar rupe, odbrana Kurvarina (ako ga švabe nauče da centrira), Ivanović, Vidić i u nedostatku boljih rešenja Tošić, golman Radiša :D red je da se i on negde proda...

E sad ste preterali, stvarno.Djukicev spisak ne valja. U redu. Koga zvati umesto ovih?Kad DJukic kaze "Nemanja je u protekloj polusezoni dokazao da je igrač za reprezentaciju. Dobro ga poznajem iz vremena kada sam predvodio U-21 selekciju i znam da je u našoj ligi taktički najbolje obučeni centarhalf..." ne znam sta tu ima da se prigovori. Covek koji ga trenirao i u reprezentaciji i u klubu valjde bolje zna od nekih jadnih amatera koji utakmice gledaju samo da bi konstatovali kako bizgov i majmun "taj i taj" nije iskoristio fenomenalnu sansu ili je pored drveta "tog i tog" protivnicki napadac prosao kao pored balvana ili panja...Svi vi demagozi, defetisti i ostali pljuvaci dajte svoj konkretan predlog - koga poimenicno pozvati. Hajde redom: arrgh, Filipenko,adasevic, Delija 67, tsva, assignment...Svima ste vec na desetine puta objasnili sta necete. Hajde sad budite malo konstruktivni, ako imate ono nesto.
Evo opet dripačkih fora kojima se opravdavaju pljačke, otimačine, trgovine robljem i ostale radnje. Kao, nema niko bolji. Jok i nema. Jok nema. Isailović je bolji golman i od Radiše Ilića i Kahrimana, Ninkov je bolji desno i od Rukavine i od Marjana Markovića, Duljaj rula umesto Kovačevića, umesto Stefana Babovića može i moja baba, ali ajde neka ide Fejsa, koji je pride i daleko polivalentniji igrač i pogodnija zamena jer može da igra na više pozicija. Rnić? Od njega je bolji apsolutno bilo ko. Konačno, umesto Despotovića može vazduh. Što, malo li je? To je skoro pola tima, od kojih su pola već igrali za A ili mladu reprezentaciju. Bitno je da se džiberi tovare lovom, a da ima dovoljno velikih bezmozgovnjaka koji u tome ne vide nikakav problem, ili pak onih koji su dovoljno bezobrazni da nam svima sole pamet kako problema nigde nema. Nema boljih, jok uopšte.I generalno, ide mi na qratz više ta ideja o tome kako "igrača nema boljih", nije problem toliko čak ni u igračima, problem je najveći u igri. Kvalitet igre igrača pojedinačno je posledica izostanka bilo kakvog konzistentnog sistema. Ništa se ne zna ko šta igra. Videćemo šta će sada biti po tom pitanju. Edited by Filipenko
Кристофер Лумумбо

Da u savezu ima pametnih ljudi, a nema, molili bi D. Kovacevica da se vrati u reprezentaciju.

• Create New...