Jump to content

Znači, reprezentacija Srbije 2008/2010

levi

Recommended Posts

Pokojni Ruxin
izvinjavam se što ovako upadam, novosti pišu da se pogrebnjak povredio na tekmi sa srbijom (ligamenti kolena) i da propušta prventstvo. Kako se to desilo?
Bio je neki bezazlen sudar sa nekim od orlova™ čini mi se...Nije uopšte izgledalo opasno na prvi pogled, mislio sam da ga Hidink izvodi čisto da ne rizikije ozbiljniju povredu pred EP... Baš mi žao sad čoveka :(
  • Replies 4,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Filipenko

266

• tsva

215

• harper

151

• Кристофер Лумумбо

141

Nasi ce samo inertno nastaviti da igraju ove prijateljske, ocajno. Kakvi god Nemci bili, bice dovoljno jaki da nas pobede, uostalom pobedjivali su nas kada smo bili dosta jaci od njih, pa zasto ne bi sada kada smo par klasa slabiji? Nazalost, ova prica o prvih 11 kod mene ne pije vodu. Skoro da je skroz nebitno ko ce igrati u prvih 11 jer je igra preslikana od onih ranije, bez ikakvih pomaka. Tu su neki novi igraci, pre svega mislim na Ninkova, Kacara i Despotovica koji apsolutno nista nisu pokazali. Na njih trojicu mogu da se pridodaju Milovanovic i Tosic, pa cak i Ilic koji nisu odigrali nista bolje nego sto bi neko standardniji od njih. Moguce da postoji neko drugo resenje, ali se meni cini da je jedino dovodjenje Nemca za trenera ono sto bi nam pomoglo. Pogotovo bi bilo super da neki Nemac trenira mladje selekcije reprezentacije, no verujem da fudbalski savez na to nikada ne bi pristao.

Srbija "otima" Krkića!?DVA puta je već Bojan Krkić (17) odbio da obuče dres najbolje reprezentacije španije, pa se prethodnih dana sve više spekuliše da je u pitanju nesporazum između mladog napadača Barselone i španske kuće fudbala. Neki listovi danima pišu kako se Krkić zbog neodlaska na Evropsko prvenstvo nalazi u depresiji. Uz objašnjenje da nije bio na spisku selektora Aragonesa, jer su stariji igrači "furije" ljubomorni na Krkića i smatraju da će im oteti mesto u dresu "furije" za buduća takmičenja. Sve se češće spominje i mogućnost da se najbolji igrač i strelac mlađih kategorija reprezentacije španije, sa kojom se okitio titulom najboljeg na Starom kontinentu, okrene na drugu stranu...U FS Srbije pomno prate situaciju i pokušaće tokom leta da privole mladog napadača da ipak obuče dres "orlova", naravno, ukoliko Krkić iskaže tu želju.Zdravko Kuzmanović je napustio švajcarsku i preselio se u Srbiju, što je po zakonima FIFA moguće, sve dok se ne debituje za najbolju selekciju. Možda je to i Bojanov put... Dok postoji nada, treba se boriti za Krkića, koji može da bude zlatno pojačanje pred septembarske kvalifikacije za SP u Južnoj Africi.
ovo nam je jedina nada da se plasiramo na SP :rolleyes: zar nije Bodjan sam tražio da ne ide na EURO? Zašto je onda u depresiji? Edited by El Mago
ovo nam je jedina nada da se plasiramo na SP :rolleyes: zar nije Bodjan sam tražio da ne ide na EURO? Zašto je onda u depresiji?
Bohan je u depresiji jer mu stariji saigraci lupaju cvrge jerbo su ljubomorni pa se on bas ne oseca najbolje u njihovom drustvu. Bar tako pisu novine.
Svira mu paja da igra za Srbiju, i ovi sto igraju bi igrali za neke druge, kad bi mogli.
Da li ti to sumnjas u patriotizam 1 Pantelica? angry.gif
Da li ti to sumnjas u patriotizam 1 Pantelica? angry.gif
Daleko bilo. Ali samo 1 je midlklas. On je jedini pravi i cestiti Srbin u celoj reprezentaciji. Pravi Srbi su i Zmanke i Koroman, ali ih selktorska vulva ne poziva.

ma jasno... jbg, kad oterasmo onakvog čoveka koji je jedini imao 1 viziju kako privoleti bođana??™ da igra za serbiu... sve u svemu, glooposti... bođan??™ je još mlad da igra na ep, a španci nisu ludi da ispuste taki™ dragulj... btw, moje mišljenje je da je đooka™ pravo rešenje i da će napraviti odličan posao u kvalifikacijama, te da većina forumskih stručnjaka, s' oprošetnjem, sere... čovek podmladjuje repku, tu su svi igrači koji nešto vrede, i fale možda samo žmanke i ljajdoo™(ah, da i gvinejobisaoski bebeto™) :lol:

Edited by ΟΛΥ
Dorando Pietri

Bata Djora nesumnjivo svojom harizmom moze preobratiti mladjahnog Krkica. Obzirom da je i Marin izvisio za mesto u timu za EP privolece i njega. Nema zime s takvim pregaocima u savezu :thumbsup:

iskreno, svaki poraz ispod 3 razlike danas ce biti veliki uspeh...posebno, jer nemci nakon remija sa whiterusima zele 1 iskupljenje + sto im je ovo generalna proba...ne vidim nijedan ali nijedan nacin kako moze da izvucemo nereseno....ovde nisu problem igraci,jer i ove koje imamo nisu losi..problem je u sramotnom pristupu igri, setanju ,bez zelje za nadigravanjem....potpuno neshvatljivo...tu ne pomaze vise ni jedan trener..djukic je tu nebitna pojava...kao narod smo lenstine i tu nema spasa...

Psihodelija

Smarate sa tim defetismom.Jasno je da nam je ekipa totalno rasulo ali je ovo prijateljski mec i ne vidim smisla u pricama o uspehu i neuspehu koje se baziraju na tome da li cemo da primimo manje od 5 a damo vise od 1.Ne bi me cudilo ni da dobijemo, ali je sigurno da ponovo necemo videti ni p od pristojne igre, ni s od sistema, ni a od bar 1 osmisljene akcije.Opet to ne znaci da ce nam uvaliti 5 gola, jer koliko toliko umemo da se branimo (ostalo od ranijih trenera) i ne zna se dal' ce da udje neka frljoka sa 40 metara od Mansinija+pare™ Jankovica.Uostalom, Zigic je igrac poteza...

• Create New...