Jump to content

Znači, reprezentacija Srbije 2008/2010

levi

Recommended Posts

• Replies 4,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

151

• tsva

215

• Filipenko

266

• Кристофер Лумумбо

141

Taman adekvatno. Delegacija putuje u Alžir, na čelu sa ministarkom Snežanom Samardžić Dupeuvučić Marković, koja poručuje svim savezima u zemlji da se ugledaju na fudbalske... :isuse:

Taman adekvatno. Delegacija putuje u Alžir, na čelu sa ministarkom Snežanom Samardžić Dupeuvučić Marković, koja poručuje svim savezima u zemlji da se ugledaju na fudbalske... :isuse:
jel stvarno to rekla? pa saric je malo dete za tu ekipu.

Imaš naširoko u današnjem, tj. sada već jučerašnjem žurnalu. "Gostovanje fudbalske reprezentacije u Alžiru je samo deo mnogo šire priče..." i tako dalje...

b92Kakvo zezanje. Pantelic se ne skida sa mobilnog, Stojke se izgubio.edit: jebeni video b92 ne mozhe da se linkuje. mislim na treci snimak na strani. Edited by Mercuzzio

Imas i na balkan sport network-u. Da, carter za Alzir je u stvari predvodio gospodar posrnulog kursa, gospodin idemgdemevode Jelasic, u drustvu Mladje i privredne delegacije izvoznika. Ocekujem pobedu veceras, sa ne toliko ubedljivom igrom.

Ocekujem pobedu veceras, sa ne toliko ubedljivom igrom.
Ma kakvi, ima da trckaraju po terenu i cuvaju se od nedajboze-dalekobilo povrede pred kljucni deo sezone, a i WC je samo 100 dana udaljen. U najboljem slucaju ako Alzir pobedi samog sebe. Bice bljak utakmica za gledati u svakom slucaju...

Каква утакмица у Сарајеву. Повратак у срећне осамдесете, терен као да је неким времепловом пренет ит Титограда. Репрезентација федерације појачава утисак, као да гледам Титину рекпку са Тозом Веселиновићем на челу. Гана смешна. Уколико немају 11 Есијена, озбиљно најслабија у нашој групи. Идеална за почетак превенства.

Igrali su CAN :isuse:edit: Kuci ne, mada ni plejof nije bio kuci.
Loše sam forumulisao pitanje. Hteo sam da saznam da li su igrali meč kod kuće od kako su se kvalifikovali na SP u bilo kakvom zvaničnom meču. Pitao sam zbog toga, jer ako nisu moguće je da će biti navijača na tribinama da pozdrave heroje nacije posle nemilih scena u Egiptu i Sudanu. Edited by Nemanja Posrbica
  • Create New...