Jump to content

Znači, reprezentacija Srbije 2008/2010

levi

Recommended Posts

• Replies 4,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Filipenko

266

• tsva

215

• harper

151

• Кристофер Лумумбо

141

Zanima me koliko je ljudi videlo Devica kako igra da bi mogli da kazu da je njegova odluka da igra za Ukrajinu posledica favorizovanja fudbalera iz donmace lige zarad procenta od transfera? Devic, koliko sam razumeo, zeli da bigra za Ukrajinu.

"Vijesti" Podgorica:

Biševac kaže da ga je vrbovala Crna Gore štoper francuskog Valensijena i potencijalni reprezentativac Srbije Milan Biševac kazao je za portal ?Mondo? da su ga kontaktirali ljudi iz Fudbalskog saveza Crne Gore. - Crnogorci su stupili u kontakt sa mnom, zapravo pokušali su da preko mog prijatelja ?opipaju puls? i saznaju kakvo je moje mišljenje. Ne znam kako su mislili da to srede, ali želim jasno da kažem da uopšte ne razmišljam o takvoj mogućnosti. Interesuje me samo dres Srbije - kazao je nekadašnji štoper Crvene zvezde.
Eto, neki ne prodaju vjeru za večeru.
"Vijesti" Podgorica:Eto, neki ne prodaju vjeru za večeru.
Moze da im proda kitu, kad je vec igrao za Srvbiju :mellow: Dapace direktno je ucestvovao u akciji kod prvog gola koji smo primili posle osamostaljenja oslobodjenja

Ima valjda neka caka, jer kad je on igrao za Srbiju, Crna Gora još nije bila članica UFEA i FIFA, pa se tu onda traži neka rupa u pravilniku. Nemoj da me držiš za reč, ovo je samo pretpostavka.

Кристофер Лумумбо
treba otvoriti posebnu temu "streamovi za kojota" :) btw Rcmini puleni na poluvremenu vode protiv mladih Izraelaca sa 3:0 , Matic(2), Milinkovic
dobar predlog :Dhvala tsva. znam za tu televiziju, ali nije radila kada je partizan igrao euroligu. nasao sam jos neke.

b92.net:

Komisija za žalbe FIFA delimično je ublažila kaznu srpskom fudbaleru Slobodanu Rajkoviću, koji će sada moći da nastupa za svoj klub, holandski Tvente. Suspenzija se sada odnosi samo na reprezentaciju. Rajković je suspendovan na 12 meseci, počevši od 3. septembra, i suspenzija će važiti samo za zvanične i prijateljske mečeve reprezentacije u svim starosnim kategorijama. Odluka momentalno stupa na snagu, a Rajkoviću je potvrđena kazna od 2.000 švajcarskih franaka izrečena od strane Disciplinske komisije FIFA. U Fudbalskom savezu Srbije izraženo je zadovoljstvo zbog toga što će Slobodan Rajković moći da odgovori svim klupskim obavezama, što je u skladu sa svim odredbama koje se odnose na zagarantovano pravo na rad.
Sramota je da FSS izražava zadovoljstvo zbog smanjivanja kazne igraču koji je u dresu Srbije napravio budalaštinu zbog koje je trajno trebalo da ga izbace iz reprezentacije.
b92.net:Sramota je da FSS izražava zadovoljstvo zbog smanjivanja kazne igraču koji je u dresu Srbije napravio budalaštinu zbog koje je trajno trebalo da ga izbace iz reprezentacije.
Kenjas na kvadrat. Niti je prvi koji je to uradio, niti ce biti zadnji. Previse ste se uzivili u Non Goverment Organisation foru. Sta jos treba da uradi? da izrazi zaljenje za ubijanje foka po Canadi i podrzi Gay prava. I da nalepi sticker Free Tibet?
b92.net:Sramota je da FSS izražava zadovoljstvo zbog smanjivanja kazne igraču koji je u dresu Srbije napravio budalaštinu zbog koje je trajno trebalo da ga izbace iz reprezentacije.
U Fudbalskom savezu Srbije izraženo je zadovoljstvo zbog toga što će Slobodan Rajković moći da odgovori svim klupskim obavezama, što je u skladu sa svim odredbama koje se odnose na zagarantovano pravo na rad.
I dalje je suspendovan za reprezentaciju. Ne vidim u cemu je ovdje sramota.
  • Create New...