Jump to content
halloween

Šta ćete da radite u 2013. godini?

Recommended Posts

Milogled Bluff

Pocupacu si dlake iz nosa i usesa.

Vapad

Smršaću 23kgčitaću višeučićunaći još jedan posaomogao bi opet pokušati sa stalnom vezomi prestati da pravim besmislene liste

ordi

po savetu astrologa, pripazicu se u voznji u aprilu i maju -_-

maheem

moliću boga da firmi krene posao

dùda

moliću boga da meni krene posao

Elmer

može sve kao i do sada :)

radisa

<Samo da Toma ne dođe mod>Samo da ne bude gore, a bolje teško da će da bude...</Samo da Toma ne dođe mod>

morgana

kad smo kod posla, ili cu da mijenjam za koga radim, ili cu da mijenjam sta radimi to brzih dana

dùda
- da dosmršam još 5-6 kila
+1

Hjortron

eh pa i to bi trebalo (doduše samo 3-4), ali mi se čini da će to* već samo doći na svoje mesto*stomačina

dùda
*stomačina
najgori neprijatelj dotične pojave ;)

lopata_za_sneg_sa_drzaljom.jpg

gospa buba
Ozenicu se krajem marta na Fidziju, put do evrope u junu na 5-6 nedelja, napraviti jos jedno dete, a do tada puno vezbati na koncepciji :)
prochitala prvo - koncentraciji, a onda - kontracepciji.i nekako mi se ni jedno nije uklapalo :lolol:prashtaj, i sasrecom u svemu ^_^

Zli Gli

Neko pomenuo da hoce da pocne da zivi solo. Hocu i ja, samo ne znam kako i za koliko novaca. Recimo, neka garsonjera ili jednosoban stan kod nas u centru je do 100 evra, i mozda jos 30-50 za rezije. To je 150, i sta mi jos treba? Uopste nemam predstavu na sta sve odlaze novci kad zivis van roditeljskog doma, a keva me brutalno smara i bezi mi se odavde.

Moća

A ti bi u centar ni manje ni vise.

• Create New...