Jump to content
IGNORED

Šta ćete da radite u 2013. godini?

halloween

Recommended Posts

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

7

• dùda

7

• Venom

6

• henrik larsson

6

Ako ti treba za 2013, rado ću ti ih ispuniti za godinu dana.
Nisam pametan. Idem da odradim psilocybin mushrooms i DMT, mozda sretnem Terenca McKennu i dobijem bolju ideju.

- da doguram do B1 nivoa u nemačkom- da konkurišem i dobijem stipendiju za istraživanje u Nemačkoj i provedem tamo bar 3 meseca- da napišem prvi draft doktorske teze- da ostanem na planini mesec dana- da smislim šta ću sa internetom tamo- da završim povrtnjak i plastenik, posadim divlje kruške i probam da pecujem divlje jagode oko kuće- da napravim plan za suhozid oko imanja- da zamenim plastičnu kadu keramičkom- da dosmršam još 5-6 kila

1. Počeću da živim solo (realno i moguće najkasnije do proljeća). Mama, volim te, bila je ovo quite a ride, ali vreme je da svako krene svojim putem... 2. Otići ću u Japan (realno tj uplaćeno)3. Otići ću valjda još negde preko, dao bih sve za neku divlju afriku da se vijam sa nosorozi i lavovi. Moguće.4. Valjalo bi naći neku finu, skromnu i simpatičnu curu (nerealno) prevashodno za održavanje stana iz broja 1, dakle imam fore do proleća :D5. Valja biznis održati uspešnim, investirati, inovirati, implementirati, pare uzimati. 6. Gledaću hobita (realno) i LOTR još barem jednom sva tri extendeda (još realnije) 7. Razočaraću se u FK Crvena Zvezda barem još jedno 5 puta u godini iako mi već sada to izgleda nemoguće sa obzirom na trenutni raspad, ali nekako uvek uspevaju da nas iznenade8. Kupiću Alu Felne na proleće9. Otići ću kod jebenog očnog lekara na kontrolu na koju sam trebao da odem pre 6 meseci ako ne i više.10. Voziću bajs 10x više nego ove godine i prošle zajedno. Eto, neću više, da bih ostao u domenu /nad/realnog.

Pošto sam u 2012. smršao 15 kila, krenuo (i nastavio) da idem u teretanu i zaposlio se, u 2013. ne mora ništa da se menja. A i onako mi padaju na pamet samo 2 stvari :1) Prestaću da grickam nokte, jebali me nokti više. 20 godina ih grickam, da napravim neki jubilej, pa da se rastajemo ta navika i ja.2) Počeću da živim solo. Ovo mož da bude, ali malkice ne zavisi samo od mene.

Edited by Alphons

hm, koliko se sećam mojih planova za 2012u, 2 nedelje na moru je uspelo (oe!), a uspeli su i radovi na više konferencija, jedino nije uspelo putovanje ni na jednu, jerbo sam se tada već bila ugojila pa dobro ne 15 ali 9, no dovoljno da me više niko ne bi pustio u avion (a ne bih ni ja sama sebe)a što se tiče 2103te, pa opet slično, dakle:- more barem 2 nedelje- barem jedna konferencija (i to ne samo da imam rad nego da za promenu i odem da ga prezentiram)a pride bi valjalo i ovo

hajde da ochnog lekara uradimo do kraja godine! ove. ima neki razlozi za to ^_^
nisam bila 10 godina sigurno a pojavili su se i neki novi momenti
1) Prestaću da grickam nokte
ehja negde od 5te godine gulim zanokticei tako sam bila rešila u jednom trenutku "30 godina to radim i bilo je dosta"i stvarno odonda manje to radim, ali da sam prestala skroz, nisamaj potrudiću se u 2013toj i toa valjalo bi i:- jesti manje slatkiša (što mislim da je najnerealnije i najteže od svega)
khm khm, da nisi na pogrešnoj temi? :Pvala je i bilo vreme da se obnovi "-9"ili je to tek u planu ;-)
polako, nismo jos u 2013 -_-ali tacno si procenila na sta mislim :) sad bih mogla da dodam na spisak zelja da i tonchi i laron zatrudne u isto vreme pa da razmenjujemo price o placentama.

vech neko vreme gajim ideju da istetoviram ajauaska lozicu kako raste od iza uveta, preko vrata i ramena.... jos samo da nadzem dobrog artista koji che to da uradi tako da na prvi pogled izgleda kao pojzon ajvi lozica

• Create New...