Jump to content

Šta ćete da radite u 2013. godini?

halloween

Recommended Posts

istrajaću u odnosu započetom danas, ostaviću forum, naći saputnika za odlazak na kubu ili road trip po USA, i zameniti sijalicu u hodniku.edit.a, da - i ugojiću se 15 kila.

Edited by PointTaken
  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

7

• dùda

7

• henrik larsson

6

• Venom

6

istrajaću u odnosu započetom danas, ostaviću forum, naći saputnika za odlazak na kubu ili road trip po USA, i zameniti sijalicu u hodniku.edit.a, da - i ugojiću se 15 kila.
+1
elem, potpuno mi je jezivo, bez ikakve sale, koliko se skoro cini pisanje na proslogodisnjoj ovoj temi.
Ja sam isto pomislila kad sam videla topic, mislila sam ustvari da je onaj stari, za 2012.u godinu, i da ga je neko dihao da ostavi update. Ko mi je uzeo 2012.u? Gde je moje vreme :wacko:A od planova: da nađem novi posao, da smršam dva kila, dakle sve realno. Nerealne planove tipa zamene dve sijalice na onom mom nedostižno visokom plafonu, i otčepljavanje lavaboa, vidim nećete na topiku.
A od planova: da nađem novi posao, da smršam dva kila, dakle sve realno. Nerealne planove tipa zamene dve sijalice na onom mom nedostižno visokom plafonu, i otčepljavanje lavaboa, vidim nećete na topiku.
+1
+1
ti to ne znaš, al ovo je početak twillight zone epizode u kojoj svi mi pravimo planove za sledeću godinu, a ti ih tim +1 preuzimaš i onda provodiš godinu pakla ispunjavajući sve ciljeve svih ovde.osim formulara, to radi larsson
  • Create New...