Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Izgubili su potpuno oštricu društvene kritike otkako plove na režimskom kablovskom sistemu. Na prste jedne ruke se mogu nabrojati dobre epizode u poslednje dve sezone. Vredno pohvale je Papadubijeva retrospektiva državnih preporuka u borbi sa kovidom. Samocenzura i zamor materijala ih je nekako baš srozao, na moju veliku žalost, iako sam svestan da ovakav format ne može da traje celu deceniju. Najnovije epizode su neka sublimacija Mlađinih jutarnjih fora iz Alarma, to mi je nekako potpuno van konteksta.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Izgubili su potpuno oštricu društvene kritike otkako plove na režimskom kablovskom sistemu. Na prste jedne ruke se mogu nabrojati dobre epizode u poslednje dve sezone. Vredno pohvale je Papadubijeva retrospektiva državnih preporuka u borbi sa kovidom. Samocenzura i zamor materijala ih je nekako baš srozao, na moju veliku žalost, iako sam svestan da ovakav format ne može da traje celu deceniju. Najnovije epizode su neka sublimacija Mlađinih jutarnjih fora iz Alarma, to mi je nekako potpuno van konteksta.
Mislim da je zamor materijala[emoji769]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 2 weeks later...

U proseku, bolji nego ikad. Ne da nisu otupeli, već su se popravili značajno. Ovo važi od jesenas, nakon što sam opet počeo da ih gledam posle skoro godine pauze.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...