Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

nisam gleo kraj, al glupo bi bilo da ugase, tim pre sto ce u narednom periodu kapiram imati vise materijala nego ikad za zajebavanciju.

torbica je ipak najbolji, ko da su na osnovu njegovog lika pravili zemljake a ne obratno.

Link to comment
5 hours ago, ToniAdams said:

nisam gleo kraj, al glupo bi bilo da ugase, tim pre sto ce u narednom periodu kapiram imati vise materijala nego ikad za zajebavanciju.

torbica je ipak najbolji, ko da su na osnovu njegovog lika pravili zemljake a ne obratno.

ne znam kako kad je čvarkov otišao u penziju. ofis sa torbicom i boškićem, nekako ne ide

Link to comment

Ja zaista skidam kapu ljudima koji su ovde napravili nesto, bilo sta, od 1000 epizoda a da je preovladjujuci utisak o tome pozitivan. Takodje im i skidam sesir zato jer su resili da zavrse serijal. Rados bi to terao do desetiljada minimum. 

Link to comment
2 minutes ago, foto said:

Ja zaista skidam kapu ljudima koji su ovde napravili nesto, bilo sta, od 1000 epizoda a da je preovladjujuci utisak o tome pozitivan. Takodje im i skidam sesir zato jer su resili da zavrse serijal. Rados bi to terao do desetiljada minimum. 

+milion

Link to comment

Pa imaju oni dovoljno prostora za eksploatisanje ove priče (predstave, reklame, pojavljivanja, banketi za 8. mart) ali realno odavno su oni zaglavili sa ovom pričom, što je i logično, 1000 epizoda. Kapiram da im je bio smor sam proces stvaranja, plus su sve teže izvlačili fore iz rukava. 

Hvala i za ovo, jedna od rijetkih svijetlih tačaka u Srbiji od 2012. godine. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...