Jump to content
Skyhighatrist

Zoran Živković drugi put među Srbljem...

Recommended Posts

Wilde

Živkelin™ manifest zvuči kao template koji su koristile i sve druge stranke u Srbiji. Jedine novine su predlaganje mešovitog izbornog sistema, kancelarska vlada i jačanje saradnje s NATO. Vidim da je logo smislio, još ga samo jebe ime i put ka vlasti mu je otvoren.

Muwan

Dobar je Živkara ali ako mu je Vladimir Pavićević najzvučnije ime kojim raspolaže na početku, onda je ovo smehotres u najavi. Ima li barem nekog dobrostojećeg finansijera (a da ga Vučkara neće uhapsiti)?

morgana

pa najjace da ce da obznani finansijera prije pavicevica

Далибор

Ja vido neke plakate LPS (liberalna partija srbije) moguce da je to to

Turnbull

Finansiraće se od članarine :sleep:

Edited by Syme

morgana

najmanje bi me bilo briga kako ce da se finansira kad se svi u srbiji finansiraju zlo i naopakone bih gradila glasacku odluku na tome. do boljih vremena.

Sir Oliver
Slažem se da je Žile neko kome biste rado dali da vam pogura kola, ali ne i da ih vozi.
dobar je i za basket kada nema ko da plati pivopričali mi neki durlanci i pantelejci

morgana

meni je skroz ok pavicevic kao prvoobjavljeni. mislim da postoji dobra grupa potencijalnih simpatizera koja ce na to pozitivno reagovati.

Muwan
najmanje bi me bilo briga kako ce da se finansira kad se svi u srbiji finansiraju zlo i naopakone bih gradila glasacku odluku na tome. do boljih vremena.
Nisam pitao u smislu transparentnosti nego ako neko od forumaša zna neki trač o tome, pa da cenimo kakve su mu šanse...

morgana

dada, shvatila sam :), nego sam se nadovezala na symetovu opasku o clanarini (posto je jasno da clanarina nije dostatna da se finansira stranka tj da ce postojati jos neki izvor)

Weenie Pooh

Ali ozbiljno, kolika je članarina u prosečnoj srpskoj stranci? Nikad nisam bio član pa ne znam, je li nešto simbolično ili... Više od biblioteke, manje od biblioteke? :unsure:

Wilde

Da, bez finansijera je stranka mrtvorođenče u rangu NP Maje Gojković. Što se Pavićevića tiče, on jeste dobar početak u smislu okupljanja nekompromitovanih ljudi za koje je čuo neko van kruga njihove porodice. Problem je što mi ne pada na pamet još mnogo njih.Edit: Članarina je simbolična, npr. 100-200 din. godišnje. Od toga stranke ne mogu da pokriju ni komunalije.

Edited by Wilde

bergasa19
Gde je danas Srbija? Gosti emisije Utisak nedelje su Čedomir Antić, istoričar, Vladimir Pavićević, docent na FPN i Boris Begović, predsednik Centra za liberalno-demokratske studije (CLDS). Autorka: Olja Bećković.

Turnbull

+1 za Pavićevića. Meni je on najrazumniji glas na javnoj sceni u ovom trenutku.

Wilde

I meni. Pomalo me i čudi da ovako rano uleće u no-name stranku.

• Create New...