Jump to content
IGNORED

Uz koje detektive najbolje spavate


Turnbull

Recommended Posts

ljudi moji, sramota me bilo da priznam jer su mnogi fini ljudi preporucivali, ali ja kako pustim rubicon, meni sanak naoci. a nije da me ne zanima sta se desava. jednostavno, ona muzika, glasovi...ko da mi pevaju 'ti-jo no-ci, moje zlato spaaava'..

Link to comment

ja pustim radio эхо москвы, tamo razglabaju u detalje po sat vremena teme kao sto su anonimnost pri online placanju ili zdravlje predsednika kao faktor u politici. nema sanse ostati budan.

Link to comment
ja pustim radio эхо москвы, tamo razglabaju u detalje po sat vremena teme kao sto su anonimnost pri online placanju ili zdravlje predsednika kao faktor u politici. nema sanse ostati budan.
oni su nekad bili interesantni*** nocu, 99te na 2000, sta im se desilo?*** u smislu da sam se bash bechila nocu, da ostanem budna... Edited by thermal bug
Link to comment
oni su nekad bili interesantni*** nocu, 99te na 2000, sta im se desilo?*** u smislu da sam se bash bechila nocu, da ostanem budna...
jos uvek su interesantni. dobri gosti, dobre emisije, posebno analiticke i o istoriji. ja pustim podcast sa temama koje me uspavljuju, navukao sam se i imam problem ako je tisina
Link to comment

inace, ja pola godine pustam 'the economist' audio pred spavanje. a tu taman ima jedno 6-7 sati govorancije na kvins inglisu.ujutro se naravno probudim kad pici poslednja sekcija - obituaries.

Edited by MayDay
Link to comment
inace, ja pola godine pustam 'the economist' audio pred spavanje. a tu taman ima jedno 6-7 sati govorancije na kvins inglisu.ujutro se naravno probudim kad pici poslednja sekcija - obituaries.
isti slucajlF1Zg.png
Link to comment
Midsomer Murder, ali onaj stari Inspector Barnaby.
:thumbsup:ništa bolje za popodnevnu dremkučak i ako mi se ne spava popodne, uz ovu seriju je uvek zagarantovano 1 kvalitetno zaspivanje :lol:a što je najgore interesuje me vrlo i super mi je i svesrećom uvek se i snimalo pa se i odgledaloa uveče ne zaspivam ni uz šta osim uz knjigu, nekujednom sam se ladno spremila za čitanje, namestila sve, jastuke, lampu, ovo ono, i zaspala pre nego što sam uzela knjigupa se odonda spavanje u našoj kući zove "čitanje bez knjige"
Link to comment
(Koji si ti andjeo od yene, mene dodje sramota. :blush: )Elem, i ja se uvek borim lavovski da opstanem uz Barnabija, ali nekako me onaj bajkoviti mir zelenog seoceta baca u 1 nesvest.
Pa to je presudno, mislim. Osećaj ušuškanosti. Ja tako uz Gilmorice i onaj Stars Hollow, koji je kako kakav Cipelgrad.U principu, svaki zaplet je samo privremeno izbacivanje iz koloseka, ali sa potpunom izvesnošću da će se stvari vratiti u normalu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...