Jump to content
IGNORED

Uz koje detektive najbolje spavate


Turnbull

Recommended Posts

Inače, zar vam se ne čini da nismo normalni? Ko se inače uspavljuje uz kojekakve masovne ubice, monstrume, pedofile i sl?
ja primetila da me mahom samo takvi sadrzaju smiruju. a narocito ako su mala deca zivotno ugrozena. :mellow:midosmer obozavam (ali samo onaj stari sa tom barnabyjem, ne ovaj novi sa (valjda) john barnabyjem) i uz njega ne mogu da spavam jer me zanima ko je koljac-ubica. tihi svedok (sa svim glumcima, u svim inkarnacijama), ista prica. naravno, ovo samo ako prvi put gledam tu epizodu, inace - milina.za divno cudo, uz criminal majnds, oz i csi las vegas (cak i onaj sa grisomom) sam uvek mogla da spavam kao jaga. uz grejevu anatomiju, gilmor girls, eli mekbil i (samo donekle) boston legal - nema sanse da zivim, a kamoli spavam. :mad: previse me nerviraju, onda hocu da ih bijem, na kraju zelim svim likovima sporu i bolnu smrt, itd..
Link to comment
ljudi moji, sramota me bilo da priznam jer su mnogi fini ljudi preporucivali, ali ja kako pustim rubicon, meni sanak naoci.a nije da me ne zanima sta se desava. jednostavno, ona muzika, glasovi...ko da mi pevaju 'ti-jo no-ci, moje zlato spaaava'..
Ma jeste vazno da je Homeland sav vrcav....
Link to comment

Stari Midsomer Murders je najbolji za dremku (pod uslovom da si epizodu vec gledao). Preselis se u Hobiton, cas posla, na zelene livade engleske. Taj novi MM me ne zanima uopste, bez matorog Barnabija to nije to.

Link to comment
ja primetila da me mahom samo takvi sadrzaju smiruju. a narocito ako su mala deca zivotno ugrozena. :mellow:midosmer obozavam (ali samo onaj stari sa tom barnabyjem, ne ovaj novi sa (valjda) john barnabyjem) i uz njega ne mogu da spavam jer me zanima ko je koljac-ubica. tihi svedok (sa svim glumcima, u svim inkarnacijama), ista prica. naravno, ovo samo ako prvi put gledam tu epizodu, inace - milina.za divno cudo, uz criminal majnds, oz i csi las vegas (cak i onaj sa grisomom) sam uvek mogla da spavam kao jaga.uz grejevu anatomiju, gilmor girls, eli mekbil i (samo donekle) boston legal - nema sanse da zivim, a kamoli spavam. :mad: previse me nerviraju, onda hocu da ih bijem, na kraju zelim svim likovima sporu i bolnu smrt, itd..
Nije u redu što Gilmorice trpaš zjedno sa ovim krševima. Gilmorise razbijaju kako su dobra serija. Mothers and daughters, they speak so fast, but they speak so true...
Link to comment

pa ajd' da kazem i nesto najs za gilmor girls: ultimativna serija za bildovanje vokabulara. ^_^lepo je to sve, ali... nemam ja neki problem sa dijalozima koji su prepametni ili predinamicni, bas i volim da na TVu cujem razgovore za kakve ja ili oni oko mene prosto nismo dovoljno witty. volim da slusam nerealno pametne, duhovite i energicne ljude, jer one koji to nisu mozda jesu realisticniji, ali nisu ni nesto preterano zanimljivi, je l. screwball definitvno nije za svakoga i mnoge iritira samom svojom prirodom (breakneck dijalozi, extra quirky karakteri i sl.), ali meni nista to ne smeta... ama mi gilmorice prosto deluju kao da su try too hard, i to way too hard. prvi put kad sam gledala bilo jos i zabavno, a onda je pocelo da lici na manicno naklapanje. i naravno, najgora stvar: mama i cerka najbolje drugarice. jas' izvinjavam, ali meni je njihov odnos, onako, prilicno obojen patologijom. da ne pominjem sad i gomilu pc gluposti, tipa, ako se dobro secam, umesto shit u gg su uvek govorili shoot. :dry: come on...a da...

barmen luk mi izgleda ko da je iz neke C produkcije osamdesetih isetao. sorry, syme. :P

Edited by Patty Lee
Link to comment
pa ajd' da kazem i nesto najs za gilmor girls: ultimativna serija za bildovanje vokabulara. ^_^lepo je to sve, ali... nemam ja neki problem sa dijalozima koji su prepametni ili predinamicni, bas i volim da na TVu cujem razgovore za kakve ja ili oni oko mene prosto nismo dovoljno witty. volim da slusam nerealno pametne, duhovite i energicne ljude, jer one koji to nisu mozda jesu realisticniji, ali nisu ni nesto preterano zanimljivi, je l. screwball definitvno nije za svakoga i mnoge iritira samom svojom prirodom (breakneck dijalozi, extra quirky karakteri i sl.), ali meni nista to ne smeta... ama mi gilmorice prosto deluju kao da su try too hard, i to way too hard. prvi put kad sam gledala bilo jos i zabavno, a onda je pocelo da lici na manicno naklapanje. i naravno, najgora stvar: mama i cerka najbolje drugarice. jas' izvinjavam, ali meni je njihov odnos, onako, prilicno obojen patologijom. da ne pominjem sad i gomilu pc gluposti, tipa, ako se dobro secam, umesto shit u gg su uvek govorili shoot. :dry: come on...a da...

barmen luk mi izgleda ko da je iz neke C produkcije osamdesetih isetao. sorry, syme. :P

Dobro, kontam to za mamu i ćerku, to je i mene dugo odbijalo. Ali nisam bio u pravu. A moram da priznam da i inače volim screwball komedije, kojima su Gilmorice vrlo svesna posveta...

A i ne vređaju me reference na osamdesete. :lolol:

Link to comment

Palo mi je napamet, ali posle toga ide Profesorka klavira. Stvarno ne želim da se probudim negde oko dva i zateknem to. Jok.Evo na Pink Family ide neka dobra crnačka porodična komedija. To ću.

Link to comment
zaspivam uz bilo sta, budim se uz jutarnji dnevnik
+1Žena htela da me ubije jednom kad sam pustio 24kičn i bila babatetka Anhelik. Meni nije smetalo, mogu da zaspim i dok ona hrakće.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...