Jump to content
IGNORED

Uz koje detektive najbolje spavate


Turnbull

Recommended Posts

Naravno, ne mislim prave detektive, nego one malecke, iz televizora. Inspiraciju mi dala Thermal Bug, kad je napisala ovo:

adio ђeco, idem gledam dal ima neki detektivi, vreme da se spava.
Naravno, u krajnjoj liniji, uopšte ne moraju da budu detektivi, nego bilo koji tv program uz koji se najlakše i najslađe uspavljujete.Evo prvo ja: meni je neophodno da u pitanju bude nešto zanimljivo, što mi donekle privlači pažnju i uvlači me u imaginarni svet iz kojeg direktno prelazim u san. Takođe - nešto što dobro znam, neka ekipa koju dobro poznajem. Recimo Gilmorice, ali bogami i detektivi Benson&Stejbler. NCIS koji sad stalno ide na Pinku2, samo me iznervira svojom izveštačenošću. SCI, zavisi koji, ovaj koji sad ide na RTS (NY) je još i okej, i može da posluži.
Link to comment

CSI LV je bio najbolji za to...Sad gledam po navici šta ide na RTSu u to vreme, ali, često je dosadno (i to NY je dosadniji od MIA), pa zaspim u pola epizode kad skontam ko je ubica...Vikendom gledam Moldera i Skali na FOXu, ako budem budan u to vreme ili Cartmana i ekipu na Comedy Central, kako kad...

Edited by radisa
Link to comment

Pa to je idealna kombinacija, uvuče te u priču taman dovoljno da počneš da lelujaš, a nedovoljno da moraš da odgledaš do kraja.Inače, meni NY bolji od Majamija više puta, još sad ima i Sela Ward :wub:LV jeste bio najbolji, ali u zadnje vreme je negledljiv.

Edited by Syme
Link to comment

Midsomer Murder, ali onaj stari Inspector Barnaby. Taman fino traje malo poduze, zainteresuje me na pocetku, onda se negde posle trecine obesvestim i sanjam "english green and pleasant land" (sa ponekim mrtvacem tu i tamo). Onda se negde kod odjavnih kredita probudim, obicno posto mi mrs kaze "ti spavas!"Srecom ima i na internetu, tako da sam uglavnom sve odgledao.

Link to comment
Midsomer Murder, ali onaj stari Inspector Barnaby. Taman fino traje malo poduze, zainteresuje me na pocetku, onda se negde posle trecine obesvestim i sanjam "english green and pleasant land" (sa ponekim mrtvacem tu i tamo). Onda se negde kod odjavnih kredita probudim, obicno posto mi mrs kaze "ti spavas!"Srecom ima i na internetu, tako da sam uglavnom sve odgledao.
ja uz ovo volim da dremkam na kaucu ispred tv-a nedeljom posle rucka. nista sladje! malo dremnem, malo se trgnem pa se uklopim i tako u krug.uvece nista. nemam nikakav uredjaj u spavacoj sobi osim lampe pored kreveta. uspavljujem se uglavnom uz stripove. a knjige citam u kadi - satima...
Link to comment
CSI LV je bio najbolji za to...
+1mada je sada negledljiv, bar ono što sam poslednje uhvatila na HRT-u.Takođe, jako lepo se zaspi i uz Criminal Minds, e sad, ja volim i da znam šta je bilo u toj seriji, pa se onda nekad borim sa snom :DInače, zar vam se ne čini da nismo normalni? Ko se inače uspavljuje uz kojekakve masovne ubice, monstrume, pedofile i sl?
Link to comment
Midsomer Murder, ali onaj stari Inspector Barnaby. Taman fino traje malo poduze, zainteresuje me na pocetku, onda se negde posle trecine obesvestim i sanjam "english green and pleasant land" (sa ponekim mrtvacem tu i tamo). Onda se negde kod odjavnih kredita probudim, obicno posto mi mrs kaze "ti spavas!"Srecom ima i na internetu, tako da sam uglavnom sve odgledao.
holi djizs, koliko sam midsomera prespavala, bash tih sa starim barnabijem, kog najbolje obozavam. rado zaspim i uz dzonatana krika, to je onaj madjionichar detektiv, sad neshto ide nanovomsadu. herkula poaroa da ne pominjem, ne dochekam ni pochetak zaplitanja zapleta, samo ubojstvo vidim i - otishla sam. isto moze lepo da se spava uz razne neke advokate, ali ne sve, a ne mogu da se setim bash tih nekih, poshto su ionako svi isti.na zalost, ove nove patoloshke serije sa patolozima su djubre, nishta nisu dobre za spavanje, ne vredi ni pochinjati. ne vredi ni ovako. valjda imaju previshe jarke boje, ko onaj ridjan horacije iz majamija, i svako malo teku neka krvna zrnca u animaciji, samo se uzmemirim...na kraju spavam pored chika rudolfa, fini chovek, sanjam sve neke suve torte sa veshkorpom voca ozgo, ali i to je bolje od losheg detektiva... ako nishta drugo, unutro mi muka od tolikog jela, nije mi do doruchka, samo kafa moze... ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...