Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

 

 

Quote

 

Džoel Embid postaje Francuz?

Košarkaš Filadelfije Džoel Embid pokrenuo je postupak za dobijanje francuskog državljanstva.

 

Znaci ovaj bez problema moze da nastupi za Francusku a Tristan Vukcevic mora da ceka da napuni  21 godinu da bi  nastupio za reprezentaciju Srbije , Fibina pravila su nidje svezom :rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Koje je objašnjenje da nisu koraci? Bar dok sam ja trenirao, bilo je da iz pivota ne možeš dizati stajnu nogu - sem ako nije skok sa obe noge.

 

Kod wade-a je problem pomeranje stajne noge, ali ako zanemariš to, onda je čisto, posle pivotiranja diže obe noge u istom trenutku za šut. Ovaj klinac odradi pivot, spušta pivot nogu i onda kreće u korak/skok sa stajnom nogom. 

 

Aha, sad nakon ovog što napisa Joe D, vidim da sam u krivu. Nisam znao step through pravilo - da nisu koraci dok ne spustiš stajnu nogu ponovo na zemlju.

Edited by Profesionalac
Link to comment

Joël je sada i zvanicno francuz.

Francuska federacija je zatrazila da dobije pasos i danas ga je dobio.

 

Vjerovatno nece igrati na EP Ali vec iduce godine na SP bi trebao biti i naravno na OI gdje ce se cilja minimum finale.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...