Jump to content

Basket news

Ros

Recommended Posts

Kažu da će Milutinov u CSKA na 3 godine za 3 miliona po sezoni...
...faljen Džizus.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

• Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

78

• Timmy

64

• Moća

56

• goofs

51

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A što bi im pomagao, ovo im je bar treći raspad u posljednjih desetak godina. Ako ne znaju da vode, ako prave više minusa nego plusa, ovo treba da bude ishod a ne kao kod nas sipanje u blizance i održ

Gost Sasa Pavlovic, vise suteva po utakmici pogodi nego padeza za jednu emisiju super epizoda, rapidno mi postaje omiljeni podkast

Posted Images

• 4 months later...
  • 2 weeks later...

Sad dosao da postavim, izasla i druga epizoda, gotivan je podcast, s obzirom da je Milos Jovanovic malo utajio tokom korone

• 4 weeks later...

Eeee tugo...

KK Bosna.. pa ne znam da li je vise i na aparatima sto se kaze.. istupaju iz lige

Jbt, da Sarajevo kao grad ne moze da im pomogne.. ne mogu da verujem  :/

James Marshall

A što bi im pomagao, ovo im je bar treći raspad u posljednjih desetak godina. Ako ne znaju da vode, ako prave više minusa nego plusa, ovo treba da bude ishod a ne kao kod nas sipanje u blizance i održavanje lešine.

• +1 1

gledao. dzikic je toliki egoist da je zasluzio da ga srdjan otera u tri lepe ali zna kosarke. svidja mi se kako analizira utakmice i igrace. i ima dzile onaj nekakav ulicarski govor.

a pavlovic pa ko svi u crnu goru sa pa neki padezi nisu u najboljim odnosima:D.

interesantno je bilo da su mu treneri bili i dok rivers i meloun i da je igrao sa rondom i da ga onako hvali a imao je pavlovic dobru kilometrazu u nba

12 minutes ago, bradilko said:

gledao. dzikic je toliki egoist da je zasluzio da ga srdjan otera u tri lepe ali zna kosarke. svidja mi se kako analizira utakmice i igrace. i ima dzile onaj nekakav ulicarski govor.

+1 na ovo, to me je nerviralo kod njega i kad je vodio Partizan, svaku konferenciju za stampu je spustao sagovornike. Inace, ako se to istrpi, dobar je host, dobar su tandem, kao sto kazes dobro analizira i ogromnim delom zbog njega imaju tako gotivne i zanimljive goste (Lari fuckin Brown :hail: ).

Gledajte i epizodu sa Primozom Brezecom, lik je rekao "jebiga" jedno 120 puta za sat vremena razgovora, ne preterujem :D 

7 minutes ago, napadaj said:

Pavlović još vozi sivi BMW koji je kupio od LeBrona, pitam se da li se ikada čuju :D

Možda do prodavnice :D

Uglavnom vozi Kadilaka.