Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

12 hours ago, goofs said:

Pa igrački jeste, ali je meni Radja mnogo gotivan lik pa me bas briga. Doci ce i Kukoc na red. Uopste, nije mi jasan kriterijum izbora za tu njihovu HoF, ko uopste bira kandidate

 

Sad nesto pretrazujem kada je saopsteno ko ce uci ove godine u HoF, pa nadjoh ovaj klip sa kraja prosle godine gde se medju kandidatima spominju Chauncey Billups, Ben Wallace, Chris Webber i Tim Hardaway. Divac se nije tada spominjao..

 

 

Link to comment

Specifican je taj HoF, imaju jedno garantovano mesto za internacionalnog igraca, otprilike mu dodje kao posebna kategorija. Divac pod to spada logicno. A ovi ostali u isti kos.

 

Webbera su mogli ubaciti sad kad je bilo malo praznog hoda recimo. Sada je skracen prediod sa 5 na 3 godine u penziji pa si eligible. Tako sledece godine imas 3 zakljucana mesta vec, Kobe, Duncan i KG.

 

 

Link to comment

Divac je usao tamo  zasluzeno . Voleo bi da jednom i Rebraca upadne tamo , meni je on bio mnogo bolji centar od Divca ali verovatno ga nece uzeti ni za razmatranje zbog ispodprosecne NBA karijere. Divac je ipak krcio put evropljanima u NBA ligi i napravio je veoma dobru karijeru tamo.

Edited by Micko8
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

 

Lep govor, gospodski. Ne znam sto Balkancima daju samo kratke govore, i Radja je bio 5-6 minuta, Iverson i Jordan su ga drvili po pola sata. 

Divac  :Hail::Hail::Hail:

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 hours ago, Joe D said:

 

Quote

Drugi pik sa drafta iz 2003. zaigraće za ekipu “I come to play” koja se takmiči u Drugoj muškoj regionalnoj ligi, čiji su članovi još nekolicina bivših reprezentativaca Branko Cvetković, Jovo Stanojević, zatim bsketaški reprezentativac Dušan Bulut, Dragan Ćeranić…

 

ja bi ovo gled'o :smiley_hail:

Link to comment

 

https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/rekonstrukcija-hala-pionir-aleksandar-nikolic-novi-kapacitet-8000-mesta/hfmdwje

 

U kom svojstvu se pojavljuje ovaj Čović u rekonstruisanoj hali Pionir pored Vesića?

Legitimacija okupacije domaće košarke?

 

Ja sam ovde boss dok imam jaka leđa. Zvezda će biti vlasnik hale a ostali ko vas...

 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
10 minutes ago, BlackGeorge said:

 

https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/rekonstrukcija-hala-pionir-aleksandar-nikolic-novi-kapacitet-8000-mesta/hfmdwje

 

U kom svojstvu se pojavljuje ovaj Čović u rekonstruisanoj hali Pionir pored Vesića?

Legitimacija okupacije domaće košarke?

 

Ja sam ovde boss dok imam jaka leđa. Zvezda će biti vlasnik hale a ostali ko vas...

 

 

 

U svojstvu predsednika kluba koji ce svoje utakmice igrati u toj hali.

Link to comment
10 minutes ago, LeBron said:

U svojstvu predsednika kluba koji ce svoje utakmice igrati u toj hali.

 

zvezda igra u areni valjda, kao i partizan.

 

i gde su predstavnici drugih klubova?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...