Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

Bio mi je mozda i najodvratniji kosarkas zbog svog ponasanja.

 

A sa druge strane ogroomno postovanje, ne samo zbog velikog kvaliteta, vec najpre zbog smeka sa kojim je igrao. Po tom kriterijumu mi je na vrhu, uz Tea naravno. 

Link to comment

zakasnio par sezona sa penzionisanjem

 

ali da je bio igracina bio je

imao je onaj jedan period kad su nas ubijali (i ne samo nas naravno) prosto se smoris kad krene ka kosu, posto znas da ubacuje onu njegovu "frljoku" :fantom:

 

Link to comment

Ja sam Navara poceo da postujem tek 2011. kad sam ga video kako ubacuje trojke iz koraka i dvokoraka u finalu EPa. Mislim kontejner da je bacio tada usao bi u kos.

Inace retko odvratna njuska, za stepenik ispod Rudija, tvorac modernog kosarkaskog plakanja i foliranja,

Link to comment
  • 2 weeks later...

https://www.index.hr/sport/clanak/radja-danas-placu-nakon-pet-minuta-a-1988-su-pripreme-trajale-pet-mjeseci/2021127.aspx

 

:kralj:

 

najjace je o moki:

Quote

Moka Slavnic odnosno Veliki Mokanu. Nakon tri utakmice Slavko da ostavku i u svlacionicu prije cetvrte dolazi veliki mag i poprica sa starijima pa dodje do mene i kaze. Mali kako se zoves i sta igras. Mislin ja majko mila. Prije nisan igra nista a ovi nezna ni kako se zoven. Medjutim vec nakon 5-6 minuta zove on mene da udjen. Svaku utakmicu san igra sve vise i vise a pri kraju sezone poceja ulazit u petorci. Sta su oni svi vidili u meni neman pojma ali ocito nisu falili. Inace za razliku od Slavka Mokanu je bija dosta meksi i relaksiraniji. Igra bi basket s nama svaki dan. Vara, kra, laga rezultat i niko ga nije moga dobit. I tu naucis puno a da nisi svjesan. I zato fala za sve veliki Mokanu. Slike od ekipe nema jer se u ono doba radila jedna na pocetku sezone a njega nije bilo

 

 

 

Edited by holden kolfild
jbg, trebalo na nostalgiju, ne znam sto sam ovde.
Link to comment

dok sam ziveo u dobracinoj vidjao sam ga maltene svakodnevno dole nize u ulici prema strahinjica bana, skoro uvek sa zenom

slab sam sa kolima, imao je nekakav crveni sportski auto, ali rekao bih star makar jedno 20 godina

 

a drobnjak je cesto svracao u ulaz pored, ne znam da li covek zivi tu

kotur saman je isto tu u kraju

Edited by pbg12345
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...