Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
MOSCOW (EuroBasket/FIBA Basketball World Cup) - All good things eventually come to an end, and so it appears to be with Andrey Kirilenko and Russia's national team.The Russian and European basketball icon has decided not to play for his country at this summer's EuroBasket in Slovenia, a qualifying tournament for the FIBA Basketball World Cup.Russia's Basketball Federation (RBF) have announced in a statement on their website that about the 32-year-old will not play for the next four years.
Link to comment
  • 1 month later...
kako moze? jedino ako je fora u tome sto mu istice ugovor.
pa to, verovatno ugovor prestaje da važi nakon poslednje tekme u sezoni pa je slobodan
Link to comment
Pek kao Pekmen? Zasto bi to radio?!
dollars.jpgmjesec dana igranja i uzimanja velikog novca kako bi tim izborio evroligu, iako on s tim timom nema nikakve veze. nevjerovatne su rupe u pravilima kosarkaskih organizacija.
Link to comment

Uradice to ako je lud. Uzece 10 milki po sezoni minimum na leto, pa neka onda rizikuje povredu.

nevjerovatne su rupe u pravilima kosarkaskih organizacija.
U cemu je tacno rupa? NBA sezona je gotova, ugovor mu je istekao, ko moze da mu zabrani da igra i dalje (i zasto bi to radio)?
Link to comment
U cemu je tacno rupa? NBA sezona je gotova, ugovor mu je istekao, ko moze da mu zabrani da igra i dalje (i zasto bi to radio)?
u svemu oko kosarkaskih organizacija i transfera igraca. ako vec ima potpisan ugovor na ovu sezonu, onda treba da traje do nekog prvog jula, kao sto je u fudbalu recimo. s ovakvim pravilima kakva su sad i potpisavanjem mjesecnih ugovora, igrac moze da igra za 14 timova u jednoj sezoni.da ne pricam o hipotetickoj situaciji da gomila igraca koji su slobodni agenti ovo ljeto potpisu ugovore na mjesec dana s evropskim klubovima koji se bore za evroligu. koja je onda poenta igranja tih liga do poslednjih mjesec dana? Edited by Timmi
Link to comment

Mislim da postoji pravilo da igrac moze maksimalno da igra za tri tima u toku jedne sezone. Ne mogu da garantujem da je ovo tacno ali cini mi se da sam negde procitao...

Link to comment
Uradice to ako je lud. Uzece 10 milki po sezoni minimum na leto, pa neka onda rizikuje povredu.
covek se povredio x puta ove sezone i igrace u pauzi neko drugo takmicenje? sa srecom sa dobijanjem velikog ugovora. puca sebi u koleno.
Upravo!
u svemu oko kosarkaskih organizacija i transfera igraca. ako vec ima potpisan ugovor na ovu sezonu, onda treba da traje do nekog prvog jula, kao sto je u fudbalu recimo. s ovakvim pravilima kakva su sad i potpisavanjem mjesecnih ugovora, igrac moze da igra za 14 timova u jednoj sezoni.
Mislim da je veci propust ovde to takmicenje koje ti dozvoljava da ga otaljavas sa jednim pevcem 6 meseci, i onda se nabudzis za zadnjih mesec dana. U svakoj normalnoj organizaciji postoji ordedjen prelazni rok, do kada mogu da se potpisuju igraci to je to.
Link to comment
Upravo!Mislim da je veci propust ovde to takmicenje koje ti dozvoljava da ga otaljavas sa jednim pevcem 6 meseci, i onda se nabudzis za zadnjih mesec dana. U svakoj normalnoj organizaciji postoji ordedjen prelazni rok, do kada mogu da se potpisuju igraci to je to.
Ali ti je izbor tada prilicno tanak sa obzirom da sva sto iole vredi vec ima angazman.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...