Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

PONEDELJAK 3.12.2012 | 20:18"Zvao me nacistom i poželeo mi rak"IZVOR. B92, SPORTANDO.NET | SOIzraelski košarkaški reprezentativac Gaj Pnini na terenu je nazivao protivničkog igrača “nacistom”, psovao ga je i poželeo mu da dobije rak i tumor na mozgu.107670366350bcfaf5026b9975192476_orig.jpgfoto: You TubeOve šokantne optužbe na Pninijev račun izneo je igrač Hapoela Jonatan Skjeldebrand, posle meča koji je Pninijev Makabi dobio sa 91:72.“Kada me je čuvao, nazivao me je ‘nacistom’, govorio mi je da želi da moj otac i ja dobijemo rak i moždani tumor, a i stalno mi je upućivao psovku na ‘j'”, kaže Skejldebrand, koji je podneo žalbu Košarkaškom savezu Izraela.“U početku sam mislio da sam ga pogrešno razumeo, ali nazivao me je nacistom u kontinuitetu. Nepojmljivo je da me kapiten Makabija optuži za tako nešto. Govorimo o reprezentativcu Izraela koji me je nazvao nacistom?”, dodao je Skjeldebrand, koji ima i švedsko i izraelsko državljanstvo.Pninija su snimile televizijske kamere i najverovatnije će mu biti oduzeta kapitenska traka. Neki se čak zalažu i da bude suspendovan do kraja sezone, kao i da više ne bude pozivan u reprezentaciju.Selektor Izraela Arik Šivek i minister kulture i sporta Limor Livnat oštro su osudilu Pninijeve ispade, a Makabi se još nije oglasio tim povodom.Gaj Pnini nije ostao u lepom sećanju ni navijačima u Srbiji, pošto se u nekoliko navrata na gostovanjima u Beogradu poneo nekorektno, a pamti se i ‘lakat’ Nenadu Krstiću na Evrobasketu prošle godine.
i onda Grobari bez osnova daju epitete protivničkim igračima... :fantom:šalim se malo, al ovo je stvarno kvalitetan primerak idiota..
Link to comment

Nikola Ilic bivsi centar FMP Zeleznika i Aseofta iz Ploestija sa kojim je osvojio dve titule prvaka, preminuo je danas posle duge i teske bolesti. :(RIP

Edited by Moća
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...