Jump to content
IGNORED

Slavsko-domaćinska tema


renne

Recommended Posts

diiiiivna sva odreda, ali mi se najviše dopadaju ova što liče na kao neki mermer, tj. apstraktnaajde garcia, zamoli gospoju da podeli tajnu sa nama

Link to comment

nema neke posebne tajne. jaja se uvežu u čarapu sa listićima ljuske od cluka i spuste u šerpicu sa bojom. et voila - mozaik od lukovine i boje.

Link to comment
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

kod mojih,a pošto sam se naradila pošteno spominjem, sutra konzervativni jelovnik..kroz godine smo shvatili da uopšte ne treba komlikovati,posebno jer dolaze sve ,,naši,, gosti a i mama je prilično nemaštovita a mene stvarno mrzi da joj sad uvodim novitete i onda moram sve da radim..tako da će biti prosto-pite od praziluka i šampinjona smo još juče savili,valjda će preživeti do sutra samo da se ispeku,riblja čorba,posne sarme koje su eksperiment i prvi put sam ih pravila juče,danas skuvala i probala i ispale su odlične,mimoza salata,belolučane paprike,krompir salata,pečena riba,kolači su gotovi još od vikenda,koljivo..1 klasika.

Link to comment

Cek kako mimoza salata posna?Kod nas standardno svake godine dimljeni saran i skusa, riblja corba, pasulj prebranac, bobve pitije i jos neke posne dzidza bidze. A ja ribu ne jedem a ni pitije tako da me ocekuje gladovanje sutra :cry:

Link to comment

sa posnim majonezom?kuvani krompir i sargarepa.kiseli krastavci,pecena crvena paprika-sve se renda/redja po slojevima a izmedju taj majonezmisim ja nemam pojma mi to tako zovemoa inace sam prekrsila sve svoje fundamente ishrane sa ovom posnom slavom,tim majonezom i ostalim posnim sto ide okolo sto sam probavala i lizala ova dva dana :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...