Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

Linkolna odlazem vec nedeljama, moracu da ga pogledam tamo negde pred Oskare, ali do sada Denzel i Joaquin fenomenalni, obe uloge lagano za Oskara (cak Denzel i bolji nego u Training Day). Iako gotivim DDL, i ne sumnjam da je razvalio u Linkolnu, vec je postalo dosadno i predvidivo da kad god je on nominovan ostali ne moraju ni da se pojavljuju na ceremoniji.Inace, sklon sam da verujem da je Master popusio nominacije zbog Sajentoloskog lobija. Uloge nisu mogli zanemariti, sve ostalo otislo pod tepih <_<End of Watch moram pomenuti kao film koji se ni ne pominje a jedan je od bojlih prosle godine :thumbdown:

Edited by ducca
Link to comment
Joaquin mi je bio malo pretenciozan u Masteru...
Zaboga, nastavniče, pa takva mu bila uloga!Ja inače nisam njegov fan ali u Master-u je razvalio kako je odglumio!
Link to comment

cisto da nerviram 3opgea, ne znam odakle su Spanci dobili prognoze, al' kazu u El Paisu da je Argo svakim danom sve veci kandidat br 1 za Oskara. Jedini pravi konkurenti su navodno Jadnici i tek potom SLP.btw, Ben Affleck dobio nagradu od Directors Guild of America za najboljeg rezisera.

Edited by Lancia
Link to comment
  • 2 weeks later...

za Oskara su mogli da konkurisu samo:Silver Linings PlaybookAmourLes Misérables iBeasts of the Southern Wildglavna muska, bez konkurencije:Bradley Cooperglavna zenska, sa malo tuce:Jennifer Lawrencepa,Quvenzhané Wallis iEmmanuelle Rivasporedne:Anne Hathaway iDe Niro, Jones i Waltz na ravne casti(nisam gledao Zero Dark Thirty)

Link to comment

Za film nemam favorita, zanimaju me samo glumacke nagrade. Navijam za dvojac iz Mastera, ali loooong shot je potreban...Upravo palim Linkolna, ako me ne bude mrzelo mozda dam sansu i ZDT veceras.

Edited by ducca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...