Jump to content
IGNORED

BKK Radnicki i radnicki klubovi


ficfiric

Recommended Posts

BKK_Radnicki.pngBivsi prvak SFRJ i pobednik Kupa zasluzuje svoj topic. Zecu Milisavljevicu, Igrutinovicu, Vujosevicu i drugovima sezona nije najbolje pocela, ali ne treba gubiti veru u Icelicevu cetu i nadu da ce prebroditi scile i haribde KLS-a i plasirati se u Superligu. Radnicki je, trenutno, na 2-6, ali treba napomenuti da ga je samo Vrsac uspeo savladati sa vise od 4 poena razlike. Kockice se moraju kad-tad sloziti. Mozda vec u sledecem kolu u kom Smederevo gostuje.U ovom topicu se mogu pratiti i ostali radnicki klubovi: Radnicki KG (ne Dinkicev, vec onaj u drugoj ligi), Zeleznicar Indjija, Prva Petoletka,...
Link to comment
2411kzd.pngРаднички клуб који 1958. године основали радници Грађевинске радне организације Рад је понео име Рад по грађевинској радној организацији Рад у којој су радници Рада радили.edit: Боље? Edited by Праслин
Link to comment
  • 2 weeks later...

Od kako je pokrenut topic Radnicki je vezao dve pobede a sada su na pragu trece. Pali su Smederevo i Mocina Jagodina.Trenutno guze Borac (sa sest razlike, dva min, do kraja) a u tom poslu se najvise istice Zec Milisavljevic 19p/9as, indeks 30.

Link to comment
  • 9 months later...

Raspad, koliko ja znam istupili su iz prve lige zbog nedostatka para.Nego, ako neko od poznavalaca zna odakle je ovaj Negoslav Gacic? Mislim da je trenutno kapiten, jer on bio u mladjim kategorijama Radnickog ili su ga iskopali odnekud?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...