Jump to content
IGNORED

Imeprija 2k13 Docek Nove u Beogradu


bojan86bg

Recommended Posts

и јебали те руси више!!!! дођем на топик зимница ти неки руски купус препроаучујеш дођем на спорт тиби неки руски стадијон да се гради насред маракане дођем овде тиби путина јебали те да те јебали!!!! и нека ме опет банују али јеботе твој путин стопут!!!!!!

Link to comment
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Duci Simonovic

    22

  • ToniAdams

    14

  • Прслин

    14

  • Ravanelli

    10

hvala bojane na preporuci, a bas sam se pitao gde cu za docek ove srecne nove godine.pusti ove balavce sto pisu ovde, njih ionako roditelji nece pustiti na docek. logovacemo se na forum oko ponoci i videces da svi i tad pisu ovde i to ne sa mobilnih.nego, da te pitam, za nas trojicu gastarbajtera iz nemacke, hoce li biti harmonika da se cuje, ona nasa, prava, srpska?

Link to comment
Ima i separe i sto, za sve kojima nije malo 35e ... :)
Ma de im nije malo, pa njima je ispod casti da idu na docek Novaka za samo 35e. Digni ti lepo cenu na bar 350e pa ces da vidis kako ce da razgrabe. Ozbiljno ti kazem.
Link to comment
hvala bojane na preporuci, a bas sam se pitao gde cu za docek ove srecne nove godine.pusti ove balavce sto pisu ovde, njih ionako roditelji nece pustiti na docek. logovacemo se na forum oko ponoci i videces da svi i tad pisu ovde i to ne sa mobilnih.nego, da te pitam, za nas trojicu gastarbajtera iz nemacke, hoce li biti harmonika da se cuje, ona nasa, prava, srpska?
Ma hoce, ima harmonike koliko hoces u toku noci. Sve se da srediti, cak i after party tamo oko 9 ujutru :)
jer dara peva celo vece ili samo oko ponoci? ja bi volela... ma valda je celo vece :wub:
cele noci jer ce biti jedina pevac te noci
Ma de im nije malo, pa njima je ispod casti da idu na docek Novaka za samo 35e. Digni ti lepo cenu na bar 350e pa ces da vidis kako ce da razgrabe. Ozbiljno ti kazem.
separe je toliko :) mislim da im ipak onda nije ispod casti :)
Link to comment
Ma hoce, ima harmonike koliko hoces u toku noci. Sve se da srediti, cak i after party tamo oko 9 ujutru :)
Ne volim harmoniku.Hoće li biti ćemane da se čuje naše pravo Srpsko?
cele noci jer ce biti jedina pevac te noci
Do qrca.Našli ste tu Bubamaru pevaljku koja nema ni sise ni dupe.Trebali ste da pozovete neku bolju ribu.Recimo Nedu Ukraden.
separe je toliko :) mislim da im ipak onda nije ispod casti :)
Nije meni mnogo 35 evra.Ja to namlatim za nedelju dana ali ne ću da dodjem.Dosta mi je što čitam od forumaša gluposti svaki dan samo mi hvali da sa Vama čekam Novaka.
Link to comment

ma dodji rotkvo, ne boj se, nece biti niko od forumasa.moze i cemane, samo da nisu oni trubaci, dosadili su kao da su oni jedino srpsko narodno blago.dara bubasvab mara je srpkinja i kvalifikovala se.smislio sam i slogan NEK NAM PRIJA IMEPRIJA. mozete slobodno da ga koristite, muka mi je i povraca mi se od autorskih prava, cak i kad su moja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...