Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

1 hour ago, pbg12345 said:

jeb se, taman sam dosao da dodam lemija ilica :D

 

 

bojan popovic je cini mi se na makar jednom takmicenju kod dude imao ozbiljnu ulogu

 

 

 

e. nije :D

 

igrao kod njega samo 2009

 

2006 imao iole znacajniju minutazu


igrao je kod Dudašina u Dinamu iz Moskve cini mi se, sta je ovaj video u njemu bogapitaj

 

a staviti Vesu Petrovica u istu recenicu sa njim je greh protiv sporta

Link to comment

Obojica su kao stvoreni za neku borilačku veštinu, Vesa bi daleko dogurao. Kao i još jedan reprezentivac u obličju poznatom kao Branko Lazić.

Mogli bismo i da kreiramo tim od dupeglava u dresu državnog tima od 1995. godine do danas. Moja startna petorka je: Bojan Popović, Vučina, Nemanja Krstić, Labović, Jao Mile. Rezerve: Anđušić, Lazić, Vesa, Bogavac, Raičević, Petard i Gagula. Trener Moka, narafski.                             

       :Jova:

Edited by Božo Crveni
Link to comment

a jbg ja vesu nekako drugacije vidim

nije od tih poluigraca koji tripuju da su mj

davao je uvek 100% od sebe o peglao odbranu

 

i paunic je donekle slican vesi i lazicu

Link to comment
13 minutes ago, Božo Crveni said:

Obojica su kao stvoreni za neku borilačku veštinu, Vesa bi daleko dogurao.

Vesa je bio rvač, pre basketa, jedno vreme je i paralelno trenirao, ako se dobro sećam

Link to comment
21 minutes ago, Božo Crveni said:

Obojica su kao stvoreni za neku borilačku veštinu, Vesa bi daleko dogurao. Kao i još jedan reprezentivac u obličju poznatom kao Branko Lazić.

Mogli bismo i da kreiramo tim od dupeglava u dresu državnog tima od 1995. godine do danas. Moja startna petorka je: Bojan Popović, Vučina, Nemanja Krstić, Labović, Jao Mile. Rezerve: Anđušić, Lazić, Vesa, Bogavac, Raičević, Petard i Gagula. Trener Moka, narafski.                             

       :Jova:

😆

Bilo bi čupavo i protiv  1 Norveške.

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Pa to se i vidjelo u njegovom basketanju. 

Mislim da je bio i kadetski prvak dal' Srbije il' Vojvodine u rvanju...

Link to comment
Just now, radisa said:

Mislim da je bio i kadetski prvak dal' Srbije il' Vojvodine u rvanju...

Znam za tu informaciju, samo što zaista nisam nikad bio ljubitelj tih krljatora "def. specijalaca" tipa on ili Lazić. 

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Znam za tu informaciju, samo što zaista nisam nikad bio ljubitelj tih krljatora "def. specijalaca" tipa on ili Lazić. 

Cuj, ja sam par puta igrao protiv njega, doduse, ne kosarku nego basket, mogu ti reci da je i rekreativno krljao kao da igra ozbiljno... A bio je jak kao bizon...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Cuj, ja sam par puta igrao protiv njega, doduse, ne kosarku nego basket, mogu ti reci da je i rekreativno krljao kao da igra ozbiljno... A bio je jak kao bizon...

Ja sam čitavu srednju igrao (između ostalih) i protiv nekih karatista, jer smo dijelili salu. Basket nisu znali, ali sikiricu i slične pikanterije su znali za sve pare. A Vesa mi je uvijek izgledao kao neko ko nema taj svič, nego bije uvijek. Eto, samo si potvrdio tu priču. 

Link to comment

Sramim se priznati, moju kadetsku ekipu je u pradavna vremena najpre pobedio ženski tim našeg uzrasta sa 15-ak razlike. Onda su nas na basket turniru odvalili lokalni odbojkaši. 

Pogađate, iz te moje ekipe dunstera su četvorica kasnije postali prvoligaški igrači.                                     :ph34r:

Link to comment

Vesa Petrović :wub:

Pokrivam se ušima ali njega sam izostavio popunjavajući kviz. Setio sam se čak i Mileta Ilića, Aškrabića i Gorana NIkolića (tornjevi blizanci), Jorovića, ali nije bilo šanse da se setim Bogavca i Cvetkovića. U svakom slučaju, valjda je svako od nas fulao najviše na Vujoševićevim, Šakotinim i Mokinim ekipama.

 

Jestratijevića iz 2000 ko se setio da mu spomenik vozdignemo. 

 

Propustio sam i Rašića, što otprilike ilustruje njegovu karijeru. A setio sam se Nemanje Krstića i Anđušića koji su više nivoa ispod Rašike Rašenceta Acike Rašića.  Hvala mu za onu smirenost i pribranost protiv komšija.

 

Super test, hvala autoru. 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...