Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Да, да, али ја расправљам овде са Гуфсом који се залаже за то да се укину квалификације за СП и ОИ и да континентална првенства буду уједно и квалификације за ОИ и СП.

Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Тешко да ФИБА може да донесе одлуко којим ће рећи да 2/3 репрезентација у Европи може да се скупља само сваке четврте године. То би значило да им се практично укине репрезентативна кошарка. Ако су елитни тимови Француска, Италија, Русија, Литванија, Шпанија, Србија, Грчка, Немачка, Хрватска, Словенија - то је 10 значи да би Босна, Финска, Македонија, Естонија, Летонија, Украјина, Британија, Грузија, Пољска, Босна, Чешка, Мађарска могли лепо да укину репрезентације

 

Nabrojao si 22 ekipe, za sve njih ima mesta na EPu i da kroz njega izbore plasman za dalje, nema nikakve potrebe da ukidaju reprezentacije. Sve do jedne, pride su neke sasvim zalutale tu (recimo Britanija). O nacionalnim timovima koji nisu na tom spisku mislim da nema potrebe govoriti. 

 

I taj sistem o kome ja pricam nije previse razlicit od ovog sto je trenutno na snazi - sad imamo kvalifikacije za EP i kvalifikacije za SP.

Ja bih ukinuo kvalifikacije za SP, neka se tamo ide kroz EP, plus neki WC mini-turnir u junu. Isto sto trenutno vazi za SP i plasman na OI.

I ove kvalifikacije za EP ne bih silovao u zdrav mozak sa prozorima, nego bi ih organizovao tokom leta one prazne godine. 

Link to comment

Што се тиче прозора, о томе се начелно слажем. Али ако закуцаш да искључиво ко се једне године пласирао на , рецимо првих осам места, може у наредне 3 да учествује на највећим такмичењима, то смањује шансе за развој кошарке и убија у појам 2/3 савеза у Европи.

 

То нико неће да прихвати.

Link to comment

Moze ko se plasira na svetsko da ima obezbedjano ucesce i na sledecem evropskom, a u terminima svetskog i olimpijskih igara da se igraju kvalifikacije za sledece evropsko. Paralelno sa evropskim moze da se igra i neka B divizija gde bi igrale razne Jermenije, Moldavije, Svajcarske, Lihtenstajni i Farska ostrva

Link to comment
17 hours ago, Hamlet Strašni said:

Тешко да ФИБА може да донесе одлуко којим ће рећи да 2/3 репрезентација у Европи може да се скупља само сваке четврте године. То би значило да им се практично укине репрезентативна кошарка. Ако су елитни тимови Француска, Италија, Русија, Литванија, Шпанија, Србија, Грчка, Немачка, Хрватска, Словенија - то је 10 значи да би Босна, Финска, Македонија, Естонија, Летонија, Украјина, Британија, Грузија, Пољска, Босна, Чешка, Мађарска могли лепо да укину репрезентације

Raduje me sto skrbava resprezentacija Turske nije medju top 10. :D

Link to comment
  • 4 weeks later...

75/84

 

Pokopali me Moskitosi i oni Sakotini plus Duletova minijatura sa

Vukcevicem i Bogavcem

:isuse: 

 

I sram da me bude, ali zaboravio sam jedan nastup svevisnjeg

Gaginatora

 

Edited by goofs
Link to comment

Meni je neverovatno kojih sam se imena setio, a zaboravio sam 

Spoiler

Kuzmica i Milosavljevica :frust:

Definitivno Sakotina ekipa mi je ostala u najgorem secanju :D

Spoiler

Marinovic, Raicevic i Mile Ilic, i uz njih, nisam se setio Labovica i Bogavca

A najvece iznanadjenje , sada kada vidim ko je sve igrao za reprezentaciju, da

Spoiler

Kecman

nije nastupio ni na jednom vecem takmicenju.

 

Link to comment
Spoiler

 

ja upro ko sivonja da se setim kako se zvao onaj iz Belgijske lige što ga je šutnula Ana Ivanović jer joj je slao tvitove podrške. Potrošio sam 5 min na njega, a na kraju se nisam ni setio da je Paunić. 5 puta sam probao Paunović.

a izgubio sam i 3 minuta dok sam probao da utipkam Krstić. Sad vidim da je i 2013 bio neki Krstić, pa kapiram da je možda trebalo puno ime i prezime da kucam.

čudno mi da Kecman baš nikad nije igrao. i njega sam par puta kucao ali ništa. Jestratijevića se ne bih setio ni da daju 18 dana vremena.

 

 

Link to comment
31 minutes ago, omiljeni said:
  Reveal hidden contents

 

ja upro ko sivonja da se setim kako se zvao onaj iz Belgijske lige što ga je šutnula Ana Ivanović jer joj je slao tvitove podrške. Potrošio sam 5 min na njega, a na kraju se nisam ni setio da je Paunić. 5 puta sam probao Paunović.

a izgubio sam i 3 minuta dok sam probao da utipkam Krstić. Sad vidim da je i 2013 bio neki Krstić, pa kapiram da je možda trebalo puno ime i prezime da kucam.

čudno mi da Kecman baš nikad nije igrao. i njega sam par puta kucao ali ništa. Jestratijevića se ne bih setio ni da daju 18 dana vremena.

 

 

 

da, za neke unose nece da radi nego moras puno ime i prezime. Meni nije hteo da prihvati "Savic" nego tek kad sam ukucao "Zoran Savic" opalio je poen.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...