Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

3 hours ago, Далибор said:

 

 

Sinoc sam gledao ovo, posle 100 godina, najnoviji utisak mi je kakav je Marculijonis bio jbac, ranije su mi svi zeleni bili zeleni + Sabonis, sad sam malo pazljivije gledao.

 

Celavi zamalo da postigne svoju karakteristicnu trojku na isteku poluvremena, a lazni Celavitm je maltene prelomio utakmicu, na 4 razlike u poslednjem minutu daje neki skok sut sa 3m, dosta zajebana distanca za to. Litvancima izasle 2-3 trojke iz obruca u poslednjih 2 minuta, jbna utakmica bas.

 

Link to comment

Mnogo zajebana utakmica, na noz, i ovo sto Goofs kaze, bukvalno su im izasle dve trojke iz obruca, Marculjonis je bio zeznut, kad god je lopta kod njega gadno je. Gledajuci ponovo sve ove utakmice jos vise me fascinira nas tim, izvodjenje bacanja pri kraju meca, govor tela, medjusobno bodrenje, ma sve.

Link to comment
20 hours ago, renne said:

eurobasket pomeren za 2022

 

Pisali smo par strana pre xy meseci na ovu temu, sad ce FIBA nit kriva nit duzna, silom prilika, oformiti raspored kakav zapravo treba da bude - EP->SP->OI->pauza, pod uslovom da OI 2024. budu te godine odrzane. Ovo im daje jedinstvenu priliku da odjebu prozore za kvalifikacije i uvedu sistem kvalifikovanja kroz takmicenja plus letnje turnire. Priliku koju ce naravno oni propustiti.

Link to comment
50 minutes ago, Hamlet Strašni said:

А како се квалификујеш за Европско првенство?

 

Za EP imas praznu godinu pre takmicenja da organizujes kvalifikacije leti.

Link to comment

EP igra 24 ekipe. DVADESET CETIRI. Ima jedno 10-12 elitnih timova u Evropi, ostatak je druga liga. Ko ne moze da udje u EP nema nikakvog razloga da uopste pomislja o nastupu na SP ili OI. Neka igraju neke sampionate B divizije ili nesto slicno.

Link to comment

Тешко да ФИБА може да донесе одлуко којим ће рећи да 2/3 репрезентација у Европи може да се скупља само сваке четврте године. То би значило да им се практично укине репрезентативна кошарка. Ако су елитни тимови Француска, Италија, Русија, Литванија, Шпанија, Србија, Грчка, Немачка, Хрватска, Словенија - то је 10 значи да би Босна, Финска, Македонија, Естонија, Летонија, Украјина, Британија, Грузија, Пољска, Босна, Чешка, Мађарска могли лепо да укину репрезентације

Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

I znači ko se ne kvalifikuje za EP nema nikakvu takmičarsku košarku do sledećih kvalifikacija za EP? To je sad 4 godine?

Ne, imaju kvalifikacije za sp.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...