Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

4 minutes ago, Mos said:


Vec neko vreme imam teoriju da ti je Jokara skinuo neku ribu u mladosti :D Bas ga ne volis :)

Ih, ja sam voleo jokica dok se dok se to jos nije smelo. Sad mi je uzasno antipatican i tesko mi je da navijam za tim u kome on igra, a moram kada igra u repki. Na sve to, covek se usvinji nakon sezone u kojoj je bio u prvoj petorci lige, takav se pojavi na sp i na pocetak sezone. Ponavljam, drago mi je sto su novinari barem ovako mogli da kazne dzukacko ponasanje.

Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

Ko mu brani da se ponasa kako zeli? Ponasao se ko dripac prema ljudima koji ga uglavnom kuju u zvezde i koji su dosli da izvestavaju sa sp. 

Link to comment

25 isti kurac

Govorim o telu

Vise srbi komentarisu njegove nego svoje kg

Najbolje da je prema nama obavezan da bude u top formi, pa da onda eventualno drkamo kurac na to "kako imamo najboljrg centra na svetu"

Link to comment

brt, nije on nikome nista duzan i ima prava da radi sta god zeli, kao sto mi imamo prava da ga gotivimo ili ne gotivimo

 

meni je poprilicno alarmantno da imas profi sportistu na najvisem svetskom nivo, a covek ima manboobs

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

brt, nije on nikome nista duzan i ima prava da radi sta god zeli, kao sto mi imamo prava da ga gotivimo ili ne gotivimo

 

meni je poprilicno alarmantno da imas profi sportistu na najvisem svetskom nivo, a covek ima manboobs

Naravno da svako ima pravo da ga gotivi ili ne, ali njegovo telo je njegova stvar

A ovde mu se zamera sto je sa viskom kg dosao na svetsko/poceo nba sezonu

 

Uzgred, ovo sto kaze james, to je deo njega

Paket. Zato je takav kakav je

Link to comment
4 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Otvoren bezobrazluk, da se u konkurenciji najboljeg centra najjače lige na svijetu, koja je jača i od ovog smiješnog, poslednjeg SP, bilo ko drugi proglasi za igrača godine. Pa čak je i Vasa Micić zaslužio da se nađe na 2. mjestu iza Jokića.

 

I dalje je to što je Jokić, u svoj svojoj debljini i nepristojnosti prema novinarima, postigao bivajući član najbolje NBA petorke nešto što iz ove zemlje više neće doći, ovo je utešna nagrada za Bogdana i zahvalnica za SP koju bi on vrlo rado menjao za ono prvo. Sve u svemu debelog zabole paja. Svakom po meri.

Link to comment
27 minutes ago, pbg12345 said:

Naravno da svako ima pravo da ga gotivi ili ne, ali njegovo telo je njegova stvar

A ovde mu se zamera sto je sa viskom kg dosao na svetsko/poceo nba sezonu

 

Uzgred, ovo sto kaze james, to je deo njega

Paket. Zato je takav kakav je

 

Ja mu vise zameram neodazivanje na EP17, i uopste anualnu famu oko toga hoce li ili se nece udostojiti da igra za repku. Nijedan drugi nas igrac to ne radi.

Opet, nije duzan da igra za reprezentaciju i moze mu se sta god pozeli, ali ja volim reprezentaciju vise od denver nagetsa i zelim da pobedjujemo, a za to su nam potrebni najbolji. 

 

Na stranu ova nagrada, potpuno je nebitna, kao godisnji izbor Sportskog Zurnala za najboljeg centarhalfa.

Link to comment

E sad, baš kao oskar popularnosti. Nisu dali nagradu Štimcu nego Bogdanu koji je bio u prvoj petorci SP.

 

Šta znam, meni i nije toliko skandalozno da savez za svoju nagradu najveću težinu daje nastupima za reprezentaciju. Najbolji igrači nam ionako igraju u NBA i tamo dobijaju ili ne dobijaju nagrade za nastupe u klubovima.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...