Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

Zabari i Turci su uvek dobrodosli. Ovo ostalo sto egzoticnije, nek' bude neko s kim nismo (skoro) igrali. 

5 tekmi i prvi ide na OI, to je to?
Ako nisu menjali, 2 grupe po 3, pobednici grupa u finalu za plasman na oi

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment

Podsetimo da postoje preduslovi da Kaminski dobije srpski pasoš postoje pošto mu je deda s majčine strane poreklom sa ovih prostora. 

Kokoškov je za Koš magazin otkrio da razmišlja o Kaminskom.
"Baš sam ga spominjao jednoj novinarki Kingsa i drago mi je da ste to pomenuli. Znam da Kaminski ima delom i srpske korene, pretpostavljam sa majčine strane".

Nastavio je da obrazlaže ovu ideju...
"Ne znam tačno detalje, baš ću to da podelim sa kolegama u svlačionici. Ako govorimo o tom širem spisku, svako ko ima takav potencijal ima pravo i da bude uzet u obzir. Kaminski je NBA igrač, razmatraćemo, videćemo, on je “stretch 5”, ima dobru sezonu, Finiks Sans igraju dobro", rekao je Kokoškov, upravo bivši trener Finiksa

Kaminski ove sezone igra u proseku 24 minuta i ima 10,9 poena po meču i 5,6 skokova.

 

Navodno je i sam Frenk imao želju da zaigra za Srbiju. On je odbio pozive Poljske s obzirom da vuče i njihovo poreklo. Dok je bio srednjoškolac redovno je igrao na turnirima najvećeg srpskog udruženja u Americi (SNF) i 2008. godine je bio član Serbijan Iglsa.

Link to comment

Bas si duhovit, slucaj Kaminskog nema veze sa navedenim igracima, ovaj je amer srpskog porekla, inace da je nas savez slusao izvesnog forumasa albiongatea, Kameni  bi debitovao za nasu reprezentaciju jos pre 5,6 godina kao sto je i Rakocevic , ali nije bilo sluha za taj  predlog  kod  ljudi koji  su tada vodili savez.

Edited by Micko8
Link to comment

Mediji spinuju to za Kaminskog, Kokoskov rece da to nije njegov posao, i da sto se njega tice svako ko ima pasos i talenat je 1 kandidat.

 

Ja i dalje ne znam kako ce on postici da selektuje i izgura one prozore. Treba da prati neka volšebna takmičenja, Evrokupove i Lige šampiona da bi znao koga da zove. Mislim da mu tu treba ozbiljan asistent, neko poput Miloja, ko je mlad i voljan da prati i čijoj proceni valja verovati.

Link to comment

:D a lupio sam za Miloja, nebitno je ko je

 

Ali ozbiljno, Kokoskov radi u ligi gde ima 2 utakmice na 5 dana. Svaku treba pripremiti, treba skautirati protivnika, treba odraditi trening sa igracima. Onda treba i pratiti ostatak NBA lige, posto ti oni sleduju kad tad. Onda nakon svega toga treba ispratiti Euroligu, nesto malo ABA lige i Spanije/Italije, posto ti je tu glavna baza igraca koji ce se okupljati tokom leta za reprezentaciju. E i nakon svega toga onda treba odgledati utakmicu Varezea da bi video koliko (ne) zna tamo neki Aleksa Avramovic. Pa ko ziv moze sve to da postigne.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...