Jump to content
Joe D

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Recommended Posts

Micko8

Objasnite malo kako ga to  ne koriste dobro, veceras smo odigrali odlicnu timsku odbranu a nije mogao da prodire unutra  posto je Milutinov dole  u reketu stavio  rampu , ostalo mu je da sutira sa poludistance i za tri poena, tako su hrvati eliminisali grke sa onog pred olimpijskog turnira  pre dve godine , isto su ga ovako ogranicili na taj sut, tako ce sve ekipa igrati protiv njih kada dodje eliminacioni deo takmicenja . I Djovani sa draftexpressa je impresioniran sa nama i nasom odbranom.

Edited by Micko8

theanswer
2 minutes ago, Micko8 said:

Objasnite malo kako ga to  ne koriste dobro, veceras smo odigrali odlicnu timsku odbranu a nije mogao da prodire unutra  posto je Milutinov dole  u reketu stavio  rampu , ostalo mu je da sutira sa poludistance i za tri poena, tako su hrvati eliminisali grke sa onog pred olimpijskog turnira  pre dve godine , isto su ga ovako ogranicili na taj sut, tako ce sve ekipa igrati protiv njih kada dodje eliminacioni deo takmicenja . I Djovani sa draftexpressa je impresioniran sa nama i nasom odbranom.

Koja je fora sa Djovanijem, jbt, nije Djovani, Givoni je. 

Frank Pembleton

Ali on je Jonathan

Joe D
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ali on je Jonathan

pa to, djovani djovani, kad prevedes na talijanski. 

freakns
1 hour ago, harper said:

I mene je ispizdeo kad je dodao onu loptu Jovicu koji halu ne moze da pogodi s trojke, iako je imalo logike jer je Jovic bio sam kao duh. Na kraju je uzeo sut za pobedu a poene je morao da zaradi s bacanja. Odlican je bio Guduric veceras, to sto neko ocekuje da u tri utakmice predje put od mahaca peskirom do clutch igraca u ovoj ekipi gde ima gomila starijih i zasluznijih je druga prica. Mnogo vise brine state of mind Micica, igrao je kao usran golub a trebace nam ako Teo ne bude mogao da igra.

ako ne napravis pet nenormalnih gluposti, onda ne moras biti clutch, dobio si tekmu pre poslednjih 30sec... a njegove gluposti su bas mind blowing, kao da se u momentu izgubi u vremenu i prostoru... i zajebi me mahanja peskirom. imas 24 godine, igrao si u top3 ekipi u Evropi, ides u NBA. kakav bre mahac peskirom. da ne bude zabune, decko igra skroz dobro, i onda napravi glupost za medalju. i tako u krug...

Bogdan je bog. za Belog sam i rekao da ce biti najvazniji igrac ove repke, i to i pokazuje. Bogdan i Jokara su najbolji igraci, ali nisam siguran da mi ovu tekmu dobijamo sa Jokicem a bez Bjelice...

najpozitivnije iznenadjenje Marko Simonovic. alal mu kurac za ovo sto igra. cuti i ore u odbrani, uzme 3 otvorena suta, pogodi 2 i ne filozofira previse.

najnegativnije Vasa i Jovic. Vasa igra na nivou od pre dve godine, Jovic ispod... za dva dana cemo znati sta je s Teom, daj boze da moze da igra, ova dvojica mi ulivaju nula poverenja. 

arheolog1981
Jeste u Italiji
U Italiji je Giovanni, a ovo je jevrejsko prezime Givony :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

steins

Nisam uhvatio početak utakmice - jel to Denda pričao o Teodosiću da ide u Kinu ali ne može da igra pripremne utakmice?

MiddleClass

Mogao ni Bogdan u repci da pocne fa pogadja sut u poslednjem napadu.

Jbt, ladno ce opet biti krs sudjenje na SP. Evroligaske sudije nisu pozvane... :isuse:

Joe D
7 minutes ago, freakns said:

najnegativnije Vasa i Jovic. Vasa igra na nivou od pre dve godine, Jovic ispod... za dva dana cemo znati sta je s Teom, daj boze da moze da igra, ova dvojica mi ulivaju nula poverenja. 

uf, slabo se ti secas kako je vasa izledao pre dve godine. 

nego, sta je uradio jokicev konj na kasackom derbiju?

Micko8
1 hour ago, arheolog1981 said:

U Italiji je Giovanni, a ovo je jevrejsko prezime Givony :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Da u pravu si, moracu da ga oslovljavam sa Djivoni:)

theanswer

inače na hajlajtsima sam video, kod drugog micićevog bacanja, milutinov je tu bio na skoku pa imao tip-in pa neko od grka izbacio iz koša, sudije valjda prvo priznale pa se konsultovale i poništile koš. na jedno gledanje mi delovalo da je to dobra odluka. video sam i da je đorđević pizdeo na janisovu rampu na guduriću koja je bila skroz čista, mada je gudura pravilno postupio tada i išao na zakucavanje umesto da je nasloni gde bi sasvim sigurno bio izblokiran

Edited by theanswer

theanswer

gudurić ne milutinov

propustio sam to u prenosu

Azdaja

Malo smo divlji, sreća pa ubacujemo kao ludi. Sa Jokarom biće to još mnogo bolje. Samo da preživimo sve ove utakmice bez povreda. 

Nakon tri dana počinje dosta da se čisti slika o igri i igračima. Dobra provera.