Jump to content
Joe D

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Recommended Posts

Micko8
Posted (edited)

Italiani manekeni, kao i obicno fizicki nejaki, otkada  im je otisao Markonato nemaju nikoga iole upotrebljivog u reketu, pokusavaju sa ovim crncima ali ne ide, ocekujem laksu trening utakmicu na samom SP.

Edited by Micko8

Cane Vukic Prebranac

Бирча мајстор чува Мицића. Колико тај дечко има среће, фасцинантно.

fetboj
51 minutes ago, steins said:

Jbte šta bi vi radili da navijamo za italijane npr emoji1787.png

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Otprilike ono sto se pise o repstaciji u fudbalu. 

precog
2 hours ago, bradilko said:

hvala za ovo, odradilo posao!

Joe D

sutra cemo videti kakvi smo, ove dve utakmice su zajebancija.

Zed

Imamo 8 visokih igrača koji mogu igrati pozicije 4 i 5, i 4 niska igrača koji igraju 1 i 2. Jebo te Raduljica i Birčević, daj zovi Nedovića dok još ima vremena. Treba nam taj peti bek.

Micko8
Posted (edited)

Zasto bi sutrasnja utakmica dokazivala kakvi smo:unsure: Ovo je jos uvek pipremni period, gde se  isprobavaju razne kombinacije ,petorke itd.

Edited by Micko8

Joe D

Zato sto su ovi izlozeni i zelece da posalju statement pred svojom publikom. Nije do toga da li cemo da dobijemo ili ne, samo da vidimo kako cemo da reagujemo.

rock bob
2 hours ago, bradilko said:

:D

secam se i onog sranja iz limoza 83. 

ovo prvo vise kroz maglu ali sam posle mnogo godina gledao snimke. faketi ili saketi? 

menegin je overio kicu na kraju finala, mada vise sudar bio nego nameran udarac

saketi je trener

steins

Samo da vam dajdzestujem nesto - odigrali smo 4 utakmice do sada, 2x sa litavcima, turcima i italijanima- sve 4 smo dobili i ubacili 90+ koševa.
Prema tome samo polako. Sve će to da legne.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

freakns
5 hours ago, Nikodije said:

kalina i nedovic ne bi smeli u istu recenicu kada je kosarka u pitanju, tj jedan je izbacen na pravdi boga, i puno bi nam znacio, a drugi potpuno opravdano jer nema nista da nam da.

sada jos samo da objasnis kako bii nam to Kalina pomogao kada smo ostali na cetiri beka... jedino da se i Lucic zesce sjeba, al onda sve u kurac bas.

theanswer

Nema ništa od dodatnih poziva svakako. Đorđević je danas rekao da ima u BG-u dvojicu igrača na koje računa, Lučića i Tea. Tako da mi se čini da dok god Teo bude mogao da stoji na nogama ići će u Kinu. Ova situacija sa Gagijem samo dodatno može da pomogne toj soluciji. Tako da prvi kandidat za kat i dalje ostaje Birča ili neko od centara. Raduljica danas nije igrao, u prvoj tekmi je igrao samo drugo poluvreme, možda Sale i nije toliko lud. 

goofs

Ja bih sutrasnju utakmicu pustio u laganom ritmu, mozda bez Jokica cak, Birca 40min. Em nam je treca u tri dana, em mislim da nam ne treba puno tenzije na terenu u ovom trenutku.

Azdaja

Slažem se, danas je toliko nebitno. Neka vrte tri kretnje i lagano. 

Više od rezultata strepim svaki put kad neko krene na ulaz. 

Giggsy
Posted (edited)
1 hour ago, Azdaja said:

Slažem se, danas je toliko nebitno. Neka vrte tri kretnje i lagano. 

Više od rezultata strepim svaki put kad neko krene na ulaz. 

Bukvalno.

Ma kad stanu na parket samo

@bradilko Saketi, Saketi

Edit: Izgleda da je kod Gagija ipak isto koleno, ali svejedno nece ici. Samo da mu ne ode karijera jebes ostalo, pokrpicemo se mi

Edited by Giggsy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...