Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

Kakav je ovaj Denda car, čovjek priča neke budalaštine, nabraja petorke, bivše klubove igrača dok na terenu Turci nas stižuu, mi pravimo 8 sekundi itd. On čovjek vozi svoje, ne ometaju ga dešavanja na terenu, srećom. Što ne razumije od dešavanja na terenu on lagano ignoriše, a ne razumije dosta. 
Prenosi i Arena, pa ako si u mogućnosti, menjaj.

Bravo za Bogdana, 3 trojke u 3 napada.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment

Jokić se čovjek stvarno igra košarke. 

 

Ja bih probao petorku gdje bih ga okružio Gudurom, Bogdanom, Simonom i eventualno Bjelicom, pa da on razigrava i da se prangija do smrti. 

Link to comment

Reprezentacija Kurcobolije ima udobnih 8 poena prednosti nad reprezentacijom Turske.

 

Plejevi moraju da shvate da je Teo upitan i da malo pocnu da se ponasaju kao da su jedini plejevi u ekipi. Jovic davi loptu kao zmija zabu a Vasa bezi od nje kao djavo od krsta, najbolje i najagilnije izgledamo u napadu kad je lopta kod Gudurica.

Link to comment

Landara pisore utakmica.

 

Jovic je izuzetan davitelj lopte, tek se u ovakvom timu to vidi. Bolje Guduricu nek da da zove napade. 

edit: isti post kao onaj iznad.

Edited by Joe D
Link to comment
3 minutes ago, Nebojsa said:

sta vredi kad niko loptu ne zna da uhvati.

Možda mu pred utakmicu dati jedno kilo štrudle s makom, da malo uspori, još je prebrz za ostatak ekipe. 

Link to comment

Meni Jokic liči na one klince što treniraju košarku, pa dođu da igraju sa nama rekreativcima. I neće da nas pokidaju 21:0, nego se zezaju, pucaju trojke, probaju neke finte, da bude zanimljivije.

Link to comment
27 minutes ago, bradilko said:

manje bi mi igrao jokic na ovim pripremnim

decko ubija

 

Kontam da je samo zbog toga sto se isprobavaju neke akcije jer je dosao kasnije, posebno bez Tea. Slazem se da bi trebalo da mu opadne minutaza do Kine

A i voleo bih da izgubimo neku, mada ovu necemo

Ovo je igra macke i misa, fali nam fajt, bacanje stolica i sve sto ovaj kup cini pravim

Edited by Giggsy
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...