Jump to content
Joe D

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Recommended Posts

omiljeni

Vrlo dobar intervju Saloa. Nije lako izgivorititi to za nekoga ko te iskrivio 35-40 razlike svaki put kad ste igrali. I u Atlanti i u Brazilu i na prethodnom sveckom. Suzi je sigurno mnogo ponosna.

precog

pokusava da udje u glavu popu, solidna strategija.

:)

theanswer
34 minutes ago, omiljeni said:

Vrlo dobar intervju Saloa. Nije lako izgivorititi to za nekoga ko te iskrivio 35-40 razlike svaki put kad ste igrali. I u Atlanti i u Brazilu i na prethodnom sveckom. Suzi je sigurno mnogo ponosna.

Heh, volis to da spomenes al ti timovi imaju zajednicko sa ovim samo ime otprilike

A i u Brazilu bese ona jedna na 3 razlike tako da nije SVAKI put

Edited by theanswer

Mos

Stoji da je ovaj tim smešan za njihove standarde ali da li zaista zelis da cackas mecku i posle slusas ismejavanje najvece medijske masinerije kad popijes 20 razlike?

Verovatno mu izletelo u nekom pokusaju polušale, nije njegov stil uopste.

omiljeni

20 razlike? Potpisao bi to Salo svakog dana i dvaput nedeljom

Jimmy Kowalski
37 minutes ago, Mos said:

Stoji da je ovaj tim smešan za njihove standarde ali da li zaista zelis da cackas mecku i posle slusas ismejavanje najvece medijske masinerije kad popijes 20 razlike?

Verovatno mu izletelo u nekom pokusaju polušale, nije njegov stil uopste.

Ma nece moci da spava Sale zbog ismevanja. Poslusas intervju pa ti je jasno koliko je ozbiljno to mislio..

Mos

Dap, sad ce Pop i Ker da sednu da poslusaju u kom je tonu on to rekao i mislio. Daj ne zajebavaj, video si Popov odgovor u stilu neka laje ko sta hoce. Kao sto sam napisao vec, odlican motivational tool.

Jimmy Kowalski

Pa normalno da se ne bave ko je sta rekao. Zna Pop da nema sanse da im neko zasta ozbiljno preti. 

goofs

Ma bre, fucjka se Salu ako ga neko bude zajebavao, on je preveliki smeker, ako puknemo 20 pruzice ruku i reci ce da su mnogo bolji.

Ovo sto je izjavio je verovatno pola šala pola neki nacin da napali momčad.

hefaca

Zezace nas isto... Nek nam je Salo u pomoci...

iDemo

Kolega australijanac koji se bavi/o kosarkom (izmedju ostalog 'prepoznao' Mills-a kao buduceg velikog igraca dok je ovaj igrao u Australiji itd/its) - kaze - posto je pogledao spisak igraca americki, srpski i australijski - "Srbija je ozbiljan favorit a Australija ce (opet) da prodje mnogo gore nesto sto se mi (Australijanci) lozimo/nadamo". Ja cutim i narucim jos jednu turu, sta cu, ne?

omiljeni

ali ali u grupi je australija mrknula nas 15 razlike

dansver mode off

iDemo
4 minutes ago, omiljeni said:

dansver mode off

Njihov hajlajts kad gledas izgleda i u polufinalu kao da su nas dobili 15-20 razlike - sve svoje kosheve prikazali - nashe nista... :)

theanswer
39 minutes ago, omiljeni said:

dansver mode off

nisi korektan jbg, ti si pisao SVAKI, ja sam samo napisao da nije bilo svaki put ko što nije bilo, nisam te ja vukao za jezik