Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

6 hours ago, Djuro said:

 

U kojoj vojsci, kad? Koliko starog sina on moze da ima?

Trenirao sam puta sa njegovim sinom koji sada ima 34-35 godina...bio je ispod svakog nivoa, a ćale ga je uguravao u dobre ekipe mlađih selekcija ali se nije nigde dugo zadržao.

Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

8 hours ago, harper said:

Do sada sam nekako prolazio s kiselim osmehom ali moram da priznam da ovo sa Dendom vise uopste nije smesno. Sinoc sam po prvi put bas ispizdeo zbog njegovog standardnog manira prenosenja utakmica sastavljenog od nepoznavanja igraca, mizerno skromnog recnika, totalnog odsustva bilo kakvog znanja o kosarci i alkoholnih isparenja koji su se naslucivali u brojnim trenucima gubljenja koncentracije. Kapiram da na tom jebenom javnom servisu odavno vise nikog nije briga ko i kako prenosi utakmice na njihovoj frekvenciji i njihovom programu ali ovo sa Dendom je izrugivanje na racun gledalaca, reprezentacije i kosarke kao sporta. Ako vec niko drugi nece i ako urednike sa RTS-a zabole sto utakmice kosarkaske reprezentacije prenosi jedan najobicniji diletant koji za sve godine koliko prenosi utakmice nije uspeo cak ni pravila kosarke da nauci, trebalo bi neko iz KSS da skrene paznju RTS-u i javnosti da je postojanje Petra Dende kao komentatora utakmica reprezentacije paradigma odnosa koji ta kuca strave ima prema nacionalnom timu. Totalni je bezobrazluk da sve ove godine moramo da trpimo tog idiota kojeg nije sramota da svoj posao obavlja kao neko koga uopste ne zanima na koji nacin to radi i koliko se blamira svaki put kad nesto izgovori u mikrofon.

highlight svega je asistencija Jokare ka Gagiju,  kada Denda pojma nema di je lopta. znaci on mozda i zna poneko pravilo ali ga opusteno zabole da uopste gleda tekmu koju prenosi... btw, Sarenca isto dosta ljudi ne gotivi, ali covek makar poznaje kosarku i trudi se tokom prenosa, i meni licno nije toliko iritantan... ali Denda, ne postoji covek u Srbiji koji moze da ga slusa duze od dva minuta

Link to comment

Ja se izgleda jedini ne nerviram oko prenosa sa Dendom. Valjda je do nacina na koji prica, uopste ne dize glas, sve vreme ravna linija, tako da iako ga cujem da nesto melje, uopste ne konstatujem sta prica. Jednostavno apstrahujem. Zbog Acike mora da se smanjuje ton, za Dendu jok.

Link to comment

dobrosav je maskota iz onog termina u 17 h subotom. 

najgori su komentatori bili iz rtvojvodina. oni nisu nervirali oni su uspavljivali bez greske. kad dodje red na njih uvek je bilo oo nee!

mislim dobrosav iz doba siljokuranstva..ajde ljudi! 

denda isto. smehotresan lik.

danas je sampion iritantnosti aca s. sta je sa tim likom ne razumem. isfoliran, dosadan..

 

 

Link to comment

Nisu svi iz rtv bili grozni. Tamo je bio i Grujić, mislim da se tako prezivao, fenomenalan odbojkaški komentator iz perioda kada smo otkrili odbojku krajem devedesetih. 

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Dobrosav je bez premca najgori komentator ikada i sa te pozicije ga niko nece zbaciti..

 

Pravda za Zakulu, valjda se tako prezivao onaj retard s brkovima koji je kratko potrajao jer je bio isuvise retardiran cak i za RTS-ove standarde.

Link to comment
19 hours ago, MiddleClass said:

 

Kako Sale ne moze da utice, a on je trener kluba?! Naravno da moze i da se on pita. Sumnjam da je licemjer pa da posle svih prozivanja nba igraca koji se ne odazivaju on da voljno Teu jer stavlja interes Virtusa iznad repke.

 

Ja nisam rekao da ne moze utice uopste, naprotiv rekao sam da mozda moze donekle da utice, ali Sale nije vlasnik vec trener Virtusa. On je tamo samo zaposlen, kao i Teo, samo u drugoj ulozi. Sta ce da uradi - da okrene telefon i kaze "e, Teo ima da igra i tacka"?

Nego, zajebavas :D

 

@harper Ma Zakula ni nije komentator, on je isto tad bio neki urednik nesto, slucajno mu zapala jedna-dve tekme u FRA. ALi, da, on je liga za sebe. Mada sam ja hteo da razbijem tv kad je Krivokapicu zapalo da prenosi nekoliko tekmi kosarke

Edited by Giggsy
Link to comment

Marc Stein 

@TheSteinLine

Gregg Popovich acknowledged hearing it but predictably declined to counter the recent tout from his Serbian counterpart Sasa Djordevic that the Serbians can give Team USA real problems: "People will talk but it's usually not something I respond to."

 

The reported quote from Djordevic -- stress "reported" because I regrettably don't speak the language and can't vouch for tone, context, etc. -- was: "“Let’s let (Team USA) play their basketball and we will play ours and, if we meet, may God help them."

 

 

Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

E jeste, Jergić. On je bio primer kako se komentarišu utakmice.

Jergic je car

covek za tekmu spizdi kutiju cigareta i flaju domace. kad otvoris kabinu gde je, oblak dima krene

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...