Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Francuzi, cak i Grci deluju zajebanije, ali sa ovima se nikad ne zna

 

CG:

 

Nikola Ivanović (Budućnost), Derik Nidam (Mornar), Ognjen Čarapić (Mega Bemaks), Petar Popović (Budućnost Voli), Nemanja Vranješ (Mornar), Suad Šehović (Budućnost), Sead Šehović (Mornar), Aleksa Popović (Lovćen 1947), Dino Radončić (Mursija), Nemanja Đurišić (Ostende), Nemanja Radović (Saragosa), Milko Bjelica (Mornar), Nikola Vučević (Orlando), Bojan Dubljević (Valensija), Marko Todorović (Huventud), Blagota Sekulić (Gipuckoa), Jovan Kljajić (Gran Kanarija), Marko Simonović (Olimpija), Pavle Đurišić (SAD) i Igor Drobnjak (Budućnost). 

 

Inace, mi prvu igramo u pola 10 ujutru. Ko radi, a da ne radi od kuce, da znate kada da uzimate odmore

Edited by Giggsy
Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

38 minutes ago, Plajvi said:

Blagota Sekulic jebote, imao sam mlecne zube kad je jos igrao. :laugh:

 

Ispo iz lige :D

@Mindaugas Ma ja samo nastavljam da updajtujem kao sto su drugi forumasi radili. Kakva crna Crna Gora

Inace sam malopre gledo neki klip Jokicevih poteza. Gledo sam vecinu, ali nekad je, jer radim trecu od kuce, a kad ima posla, tesko raditi i pratiti tekmu sve vreme.

Ja mislim da bi on jednom rukom prebacio NFL stadion. I to je cak ni ne pridrzi, izbaci na keca. To od Divca nisam vido

Edited by Giggsy
Link to comment

Sad malo pogledah koliko je nas zreb posrao. U našem delu ova tanka Spani ja, Italija i Rusija. I samo sa njima možemo igrati do polufinala. A u drugom delu zreba Usa, Grčka,  Francuska, Litvanija, Kanada, Australija, Nemačka, Turska. I tu uz sigurnu Amerika u polufinalu se ovi ostali bore za drugu poziciju.

Link to comment
16 minutes ago, Fins fleet said:

Namestio Bora

:D

Inace, da ne ispadne trabunjanje, ne dojmi se ni Turska. Odrali bismo ih

Edited by Giggsy
Link to comment

Dajte, ljudi, ako ne bude povreda, samo Ameri mogu da budu konkurentni ...

 

Inače, što se tiče kvote za zlato Srbije, ona je i dalje 15 kod jedne domaće kladionice, ne znam da li smem da je ovde reklamiram ... Evo, probaću izokola, radi se o jednoj kladionici koja u nazivu sadrži ime jednog kompozitora, a ima i jedna fina poslatica sa tim imenom ...  

Link to comment
On 9.7.2019. at 23:45, Giggsy said:

Francuzi, cak i Grci deluju zajebanije, ali sa ovima se nikad ne zna

 

CG:

 

Nikola Ivanović (Budućnost), Derik Nidam (Mornar), Ognjen Čarapić (Mega Bemaks), Petar Popović (Budućnost Voli), Nemanja Vranješ (Mornar), Suad Šehović (Budućnost), Sead Šehović (Mornar), Aleksa Popović (Lovćen 1947), Dino Radončić (Mursija), Nemanja Đurišić (Ostende), Nemanja Radović (Saragosa), Milko Bjelica (Mornar), Nikola Vučević (Orlando), Bojan Dubljević (Valensija), Marko Todorović (Huventud), Blagota Sekulić (Gipuckoa), Jovan Kljajić (Gran Kanarija), Marko Simonović (Olimpija), Pavle Đurišić (SAD) i Igor Drobnjak (Budućnost). 

 

Inace, mi prvu igramo u pola 10 ujutru. Ko radi, a da ne radi od kuce, da znate kada da uzimate odmore

pavle djurisic ☻

Link to comment
19 minutes ago, stoka said:

Dajte, ljudi, ako ne bude povreda, samo Ameri mogu da budu konkurentni ...

 

Inače, što se tiče kvote za zlato Srbije, ona je i dalje 15 kod jedne domaće kladionice, ne znam da li smem da je ovde reklamiram ... Evo, probaću izokola, radi se o jednoj kladionici koja u nazivu sadrži ime jednog kompozitora, a ima i jedna fina poslatica sa tim imenom ...  

 

Bakhlava??

Link to comment
1 hour ago, stoka said:

 

 

Inače, što se tiče kvote za zlato Srbije, ona je i dalje 15 kod jedne domaće kladionice, ne znam da li smem da je ovde reklamiram ... Evo, probaću izokola, radi se o jednoj kladionici koja u nazivu sadrži ime jednog kompozitora, a ima i jedna fina poslatica sa tim imenom ...  

 

Jaffa?

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...