Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pa naravno da bi trebalo da mu bude vaznije poraz sa reprezentacijom u finalu, nego pobeda sa prvog takmicenja, posle kog je prvi put jebo Stanojku iz razreda.

Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

10 hours ago, steins said:

zato što kenja, 

ovo je klasičan promidžbeni program - tipska pitanja, tipski odgovori. I svi su prihvatili tu igru, jedino Kalina mrsomudi gluposti a la Djole Balašević - čuš idol mu buraz a utakmica koju pamti gimanzijski kup. Fali samo lepa protina kći i to je to.

 

Nije da ima ikakvu važnost, ali kad već forsiraš...Nije rekao da mu je to omiljena utakmica/utakmica koju pamti nego prvi košarkaški uspeh. Bogdan je na to pitanje odgovorio "treće mesto na kadetskom prvenstvu sa Žitkom" 

Link to comment

Kad smo već kod.. "snova sportista" mene je oduševio Vidićev odgovor na to
"Jeste sanjali da zaigrate u MU?
Ne. Moj san je bio Zvezda i večiti derbi."

I mislim da je to iskreno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Dobar je taj što radi Šestu ličnu, brat metalac. Viđam ga često i na FB u komentarima, imamo zajedničke drugare.

 

I ne kapiram hejt za Šarenca, nikad nigde nisam video toliko ružnih reči za njega kao ovde. Gospodin čovek, jedan od poslednjih na braniku normalnog komentarisanja umesto gomilanja glupe statistike i odvratnog apsolutno neutralnog i politički korektnog praćenja utakmica reprezentacije.

Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

I ne kapiram hejt za Šarenca, nikad nigde nisam video toliko ružnih reči za njega kao ovde. Gospodin čovek, jedan od poslednjih na braniku normalnog komentarisanja umesto gomilanja glupe statistike i odvratnog apsolutno neutralnog i politički korektnog praćenja utakmica reprezentacije.

 

Dosadan je i neoriginalan. Prestao je da prati basket i onda ni ne zna ista zanimljivo da izvuce. Kao komentator je ok, ali ove emisije vise deluju kao da je covek iskoristio priliku da obidje sveta nego da stvarno prikaze nesto o igracima. Ja pijan u po noci bi iz glave mogao da smislim 10 boljih pitanja za bilo koga od ovih likova od "jel ti bilo tesko kad si dosao u NBA i jel da da ti je Pedja Stojakovic puno pomogao".

Link to comment

Problem kad je Sarenac u pitanju je sto komentarise malo tekmi godisnje, a i cini sa da do tada nije bio bas upucen. Deluje da isprati, ali vrlo malo. 50% ovog podforuma zna vise igraca i gledalo je vise utakmica prosle sezone, garantujem.

Jos kad dodas da mu i ono malo uzme Denda... Naravno da su sto se same kosarke tice Edin ili Srdjan upuceniji, ali ta harizma je i dalje tu jednostavno

I dalje je Albert RTS-a

Link to comment

Neko je gore napisao da je debeli odbio da snima.

 

Mislim da se na pocetnoj spici vidi ko ce sve biti, valjda jos Macvan, Bjeli, Jovic, Luca i izgleda celavi selektor. Bar ja tako rezonujem.

Link to comment

Aha, ima smisla.

 

Debeli je neverovatan, još nisam video bilo kakvu dužu emisiju sa njim, jedino gde sam ga čuo da malo duže priča je jedan The Ringer podcast.

 

 

Link to comment
31 minutes ago, napadaj said:

Gospodin čovek, jedan od poslednjih na braniku normalnog komentarisanja umesto gomilanja glupe statistike i odvratnog apsolutno neutralnog i politički korektnog praćenja utakmica reprezentacije.

I jedan od poslednjih na braniku srpskog jezika od bosanskih komentatora na sportskim televizijama.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...