Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

Ja ne verujem koliko ljudi misli da je Kalinić katovan zbog tvitovanja o Kosovu. Sale je egomanijak, a i izuzetno je dobar u dizanju i održavanju timskog duha. Zbog toga nema šanse da bi izbacio igrača po političkoj direktivi. Momci bi se smorili, a njemu bi autoritet bio uništen. Ako odluka i ima neke veze sa Kalinićevim iznošenjem političkih stavova, može biti da je uspostavljeno pravilo da reprezentativci takve stavove ne iznose javno, Kalina se toga nije pridržavao, možda ni posle upozorenja i jbg... ni to mi nije skroz realistično ali bi ličilo na Saleta.

 

Priče da je zbog drkanja su ne smešne nego retardirane. Čovek je žrtva u toj priči. Savez bi trebalo da ga podrži ili da ignoriše tu situaciju. Jeste ispao naivan i nepromišljen, kao i veliki broj drugih žrtava ucena.

 

Velika šteta za Kalinu, a Nedovića ne bih ni vodio na prvenstvo, najgluplji igrač naše repke ikada.

 

Edited by Heaviside
Link to comment

I ja sam skeptican, veruj mi, ali zar stvarno mislis da je do toga sto ne veruje u njegove kosarkaske sposobnosti, a zvao ga je svaki put

Pri tome, ne mislim da se uvaljuje Vucicu, njemu se to jednostavno ne svidja

Uostalom, njegova izjava je bila - "У будућности, као и до сада, зависи од форме, терена, резултата и понашања",". To me je najvise i navelo da pomislim da tu ima jos necega, ali slazem se da o tome ne treba da se prica u javnosti

Edited by Giggsy
Link to comment

Pa 100% je zbog nekosarkaskih stvari, nema potrebe o tome raspravljati. Kažem i ja da mi zvuči moguće da im je zabranio da kenjaju o politici a Kalina to nije ispoštovao. Nema teorije da ga je izbacio jer mu je sns to tražio ili zato što mu se ne sviđaju Kalinićevi politički stavovi. A možda (najverovatnije) je nešto deseto tj. više od jednog prekršaja internih pravila.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ja ne verujem koliko ljudi misli da je Kalinić katovan zbog tvitovanja o Kosovu. Sale je egomanijak, a i izuzetno je dobar u dizanju i održavanju timskog duha. Zbog toga nema šanse da bi izbacio igrača po političkoj direktivi. Momci bi se smorili, a njemu bi autoritet bio uništen. Ako odluka i ima neke veze sa Kalinićevim iznošenjem političkih stavova, može biti da je uspostavljeno pravilo da reprezentativci takve stavove ne iznose javno, Kalina se toga nije pridržavao, možda ni posle upozorenja i jbg... ni to mi nije skroz realistično ali bi ličilo na Saleta.

 

Priče da je zbog drkanja su ne smešne nego retardirane. Čovek je žrtva u toj priči. Savez bi trebalo da ga podrži ili da ignoriše tu situaciju. Jeste ispao naivan i nepromišljen, kao i veliki broj drugih žrtava ucena.

 

Velika šteta za Kalinu, a Nedovića ne bih ni vodio na prvenstvo, najgluplji igrač naše repke ikada.

 

upravo to.

bez nedovica se moze, cak i da se neko povredi, a kalina se verovatno pokacio sa nekoliko igraca iz repke, pa ga je celavi sklonio preventivno.

Link to comment

Fora je odlična (kad se ne bi cepidlačilo)

 

33 minutes ago, precog said:

bez nedovica se moze, cak i da se neko povredi, a kalina se verovatno pokacio sa nekoliko igraca iz repke, pa ga je celavi sklonio preventivno.

 Ovo je i moje razmišljanje..... kakva crna politika ili onanija na netu.

Link to comment

Nije otpao ni zbog drkanja, ni zbog Kosova, ni zbog prikenjavanja, nego svega toga zajedno.

 

Jedino sto iole ima smisla je da je celava picka ozvanicila sentiment unutar ekipe - ovaj je prso i nek se oladi malo. Sve drugo em nema smisla, em je javno otpisano. Niti on ima razlog da se odrekne dobrog igraca za kog nema zamenu istog profila.

 

Tome u prilog ide i da je bio na sirem spisku, a onda je usled zavrsetka sezone intenzivirana komunikacija na raznim relacijama i doslo se do tog zakljucka. A mozda su neki saigraci koji nikad nece biti imenovani i insistirali na tome. 

 

Zbog politike ga nije odstranio zato sto bi mu se tim raspao u tom slucaju. Cak bih rekao da je saigracima mnogo visr zasmetala trandza afera nego Kosovo. 

Edited by Malvo
Link to comment

Iskreno, da ga saigraci odstranjuju zbog seksualnih sklonosti bi bio najveci skandal od svih zamisljenih scenarija.

 

Pretpostavicemo da se sa nekim popickarao, a taj neko je bitniji od njega. Sve drugo je tesko odbranjivo. 

Link to comment

Odakle znam sta je bilo, ali dovoljno ako se o tome govori. I medju njima. Posebno zato sto nije neki Pefi, Stime ili slican omiljeni lik u svlacionici, nego hronicni prikenjator. 

 

Edit

 

Nije imao kad s kim da se popickara od bitnijih... Jedino ako je nesto o nekome vaznom rekao, pa stiglo do tog nekog vaznog, ali i to je vrlo nategnuto i na nivou siparica.

 

Najrealnije je da su kolektivno zakljucili da je prso i da oladi malo, ali bilo bi mi skandalozno da na taj nacin isutiraju saigraca iz tima

Edited by Malvo
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...