Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zanimljivo mi je rezonovanje Karina je car, a da je u pitanju neki vaš rendom komšija iz zgrade i da ste videli neki njegov "privatni" snimak gde iskrivljene vilice izgovara trandži ti si moja kučka, a ona spominje nekakvu matericu, verovatno bi izašli iz lifta ako je on unutra, a potomstvo bi sklonili na sigurno od njega, bar neko vreme. Ovako, pošto je u pitanju "elitno EL krilo", to je ipak jedan neprevaziđeni car, i svi drkamo zar ne.

 

Vidis, ja sam za snimak cuo i znam da postoji..ali ga nisam gledao niti zelim. 

Ali mi je drago zbog tebe 😀

Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

sarkastican u delu da je to dokaz da je djordjevic "dsovac"

nije sarkastican u delu gde smatra da kalina deli vuciceve stavove (po pitanju kosova pretpostavljam, jer se to misljenje vec provlacilo ovde)

 

makar sam ja tako razumeo

Link to comment
46 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zanimljivo mi je rezonovanje Karina je car, a da je u pitanju neki vaš rendom komšija iz zgrade i da ste videli neki njegov "privatni" snimak gde iskrivljene vilice izgovara trandži ti si moja kučka, a ona spominje nekakvu matericu, verovatno bi izašli iz lifta ako je on unutra, a potomstvo bi sklonili na sigurno od njega, bar neko vreme. Ovako, pošto je u pitanju "elitno EL krilo", to je ipak jedan neprevaziđeni car, i svi drkamo zar ne.

Znaci uzivao si dok ga je Kalinic slajfo:)

Link to comment

Realno, ovaj intervju kojeg je Ros okačio pre nekoliko strana je nekih 4 nivoa korišćenja sopstvenog mozga i imanja stava iznad bilo čega što je neki drugi saigrač iz reprezentacije do sada ponudio.

Link to comment
2 hours ago, levi said:

objasnio

 

 

 

:wub:

 

On 14.5.2019. at 9:31, precog said:

inace, igrao bi on za repku vojvodine, ali nece da se izlece.

kakav bi to bio tim kalina, braduljica, jokic, milutinov, jelovac... jos ako bi nagovorili milicica da se vrne...

jokic na pleju.

On 14.5.2019. at 9:56, omiljeni said:

+1
plus Coach Kokoškov, pa jos Bjelica, Dangubić, Mitrović, Mačvan itd itd
Kaznena ekspedicija, realno
Nije bezveze ona izreka nema kosarkasa dok ne opere ruke u DTD

A tek 3v3, tu se sprdamo sa ostatkom Sveta.

Pali se mašina  :lalab:

Link to comment

Uf jbmti koja se prašina digla.......

Sale je malo atenšn hor - svaki spisak koji objavi po pravilu izaziva polemiku skoro u nivou ČvP - a on se posle svakog takmičenja vrati sa medaljom. Tako da bi trebalo ipak malo kredita da mu se da. 

Dalje, selektor nije dužan, niti mu spada u opis posla da svaki potez elaborira široj javnosti - kad bi to radio, ne bi stigao ni trening da održi - on polaže račune onom stručnom savetu KSSa, koji mu je i dao posao, i ne sumnjam da će i ovaj potez objasniti, kad bude došlo vreme. Salo je old skul trener - on ne jebe ono podilaženje igračima, on je navikao da radi po pravilima i propisima onog™ vremena, kad igrači nisu bili zvezde nego šrafovi i zupčanici jedne mašine. To je tako - a ruku na srce, tek je taj povratak na stari način, vratio rezultate. 

Dok je Moka pokušavao da se ortači, a Željko da pedagogiše™ mi smo uglavnom duvali patku i trošili ogromne količine što bensedina što rakije,  po utakmici. 

Treće, Kalina je bitan igrač, ali ako smo mogli da odemo bez Marjanovića pa odmah zatim i bez Jokića - i to na pozicijama koje su nam mnogo slabije od 3/4 i donesemo medalju, ja nemam ni malo sumnje da ćemo i sad slično proći. 

Sve u svemu, polako ljudi  - da vidimo konačnih 12 pa ćemo tek onda moći da vidimo filozofiju igre koju je Salo ovaj put smislio. 

A što se Kaline tiče, neka kleči malo na čaurama - to možda za njega i nije loše, pa će se vratiti u repku. Nije ni prvi ni poslednji projektovani™ igrač koji nije otišao na neko takmičenje. 

 

 

Link to comment

Kalina je koliko kontam 1 totalno outspoken lik, i pre ovoga je protestovao zbog kalendara i preopterecenosti (EL, FIBA), bio je i za formiranje nekog evroligaskog sindikata igraca (tako nesto) 1 dakle inteligentan, proaktivan i direktan mladic. 

Bas je sranje sto ne ide, smorio sam se totalno. I inace mi je uz Teoa, Guduru i Bobija omiljeni nas spieler tu. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Ja mislim da je Kalina zavrsio sa repkom dok je Sale tu. Bez obzira na ove izjave kako ce uvek biti u planu, ne vidim da je to nesto mnogo drugaciji slucaj od Micova. 

Narocito jer razlog nije kosarkaski

Link to comment

Ne mora da znači, Micov je reagovao džukački i bezobrazno, Kalina je gospodski podneo katovanje sa spiska. I sam SalO kaže to (osim ako nije obična kurtoazna izjava za medije).

Iskreno se nadam da je ovo samo privremena disciplinska mera prema Kalini,

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...