Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

Koji žulja vršnjaka na nekog trandžu, a lepo ste pisali da je Sale otvoreno naklonjen DS-u, tako d ta teorija iz twita pada u vodu (po meni) .

Link to comment

Zanimljivo mi je rezonovanje Karina je car, a da je u pitanju neki vaš rendom komšija iz zgrade i da ste videli neki njegov "privatni" snimak gde iskrivljene vilice izgovara trandži ti si moja kučka, a ona spominje nekakvu matericu, verovatno bi izašli iz lifta ako je on unutra, a potomstvo bi sklonili na sigurno od njega, bar neko vreme. Ovako, pošto je u pitanju "elitno EL krilo", to je ipak jedan neprevaziđeni car, i svi drkamo zar ne.

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

Odakle da je salo nevucicevski opredeljen?

 

Odatle što je otfikario kalinu zbog toga što je ovaj pričao u dlaku isto ono što Vučić priča i prodaje već godinama.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zanimljivo mi je rezonovanje Karina je car, a da je u pitanju neki vaš rendom komšija iz zgrade i da ste videli neki njegov "privatni" snimak gde iskrivljene vilice izgovara trandži ti si moja kučka, a ona spominje nekakvu matericu, verovatno bi izašli iz lifta ako je on unutra, a potomstvo bi sklonili na sigurno od njega, bar neko vreme. Ovako, pošto je u pitanju "elitno EL krilo", to je ipak jedan neprevaziđeni car, i svi drkamo zar ne.

"iskrivljena vilica" koji si jadnik jadni

 

jebe vas ta trandza pa vas rastura

Link to comment

Sale je na predizbornim skupovima DSa govorio, dakle nije SNSovca. Ima to sigurno na netu da se nađe (ima snimaka).

P.S. nije uopšte lepo ponašati se Pavlovićevski...nekako je baš jadno.

Edited by simple red white
Link to comment
Just now, Redoran said:

 

Odatle što je otfikario kalinu zbog toga što je ovaj pričao u dlaku isto ono što Vučić priča i prodaje već godinama.

ne prica isto

 

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Odatle što je otfikario kalinu zbog toga što je ovaj pričao u dlaku isto ono što Vučić priča i prodaje već godinama.

 

:isuse:

Jesi ti procitao intervju uopste? 

Link to comment

ti si proucavao njegov orgazam i nemas problem da drzis moralne lekcije

pa jebote bog

 

i znas ti jako dobro da je to kod njega posledica bolesti

vrlo je jadno prozivati coveka zbog toga

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...