Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Meni je ovo kul, super je i kadar kako su ih uslikali da se iza vidi ona Sinalco grozota pa da budes svestan kuda to moze da ide.

Slazem se da je malo ko trening dres i zbog toga bih ubacio poneki sitan detalj, ali fino je i ovako.

Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    903

dobra je boja

mislim pored toga sto je odlicno jer je plava, dobro je sto je ova plava, a ne npr svetla kao ovo iza :D

 

los je kvalitet fotke, moguce da dres bolje izgleda uzivo i da se neki detalji ne vide ovde

npr nazire se linija tamo  gde bi trebao pocinjati rukav i oko vrata, mozda ima jos tih detalja

 

a slinavko dres jeste ogavan, ali jbg, tuzno doba, pa takvi i dresovi

 

Link to comment
10 hours ago, ducca said:

Slažem se, ali šta znam, deluje mi da je nulti trud uložen u dizajn, bilo je prostora da ostane jednostavan al da ne deluje kao da je radjen u editu za PES 5.

 

+1000

 

Peak-ovi dresovi su svake godine sve gori i gori. Poslednji koji su valjali bili su jos i Krletovo vreme

 

spacer.png

Link to comment
Quote

Na širem spisku selektora Đorđevića su:

 

PLEJMEJKERI: Miloš Teodosić (bez kluba), Stefan Jović (Bajern), Vasilije Micić (Efes), Ilija Đoković (Borac), Stefan Pot (FMP)

 

BEKOVI: Nemanja Nedović (Armani), Bogdan Bogdanović (Sakramento), Dragan Milosavljević (Unikaha), Marko Gudurić (Fenerbahče), Branko Lazić (Crvena zvezda), Aleksa Avramović (Vareze), Dejan Todorović (Mursija), Vanja Marinković (Partizan), Ognjen Jaramaz (Partizan)

 

KRILA: Vladimir Lučić (Bajern), Marko Simonović (Zenit), Ognjen Dobrić (Crvena zvezda), Nikola Kalinić (Fenerbahče), Nemanja Dangubić (Bajern), Rade Zagorac (Partizan)

 

KRILNI CENTRI: Nemanja Bjelica (Sakramento), Milan Mačvan (Bajern), Stefan Birčević (Bon), Stevan Jelovac (Gacijantep), Nikola Mišković (Mega), Boriša Simanić (Crvena zvezda), Dragan Apić (Lokomotiva Kubanj)

 

CENTRI: Nikola Jokić (Denver), Miroslav Raduljica (Đijangsu Dragons), Nikola Milutinov (Olimpijakos), Boban Marjanović (Filadelfija), Ognjen Kuzmić (Real Madrid), Dejan Kravić (Virtus Bolonja), Nikola Jovanović (Trento)

 

Link to comment

Teodosić bez kluba. Mene bi bilo sramota da sam na njegovom mestu. 

Kuzmić i Mačvan ivalidi. 

Dokle će repstacija da služi kao rehabilitacioni polifon??

Neko za ovaj spisak mora da odgovara!

Link to comment
On 4.6.2019. at 19:48, Micko8 said:

Ne znam kako neko moze da pozeli Simanica u reprezentaciji, sav je nekako kljakav.

 

9 minutes ago, Micko8 said:

Pa kad se bojimo da ubacimo nekog juniora direktno, onda  barem nekog omladinaca, eto Miskovica , ionako kuburimo sa cetvorkama.

 

koliko vas deli ovaj nalog?

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...