Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    901

Nije isključeno da je već počeo tajni rat protiv košarkaške reprezentacije, a u cilju da se što više uzdrma i oslabi pred istorijsko finale sa Amerima na SP ...

 

Konačnu potvrdu ovih sumnji treba sačekati i ona zavisi od Jokićeve odluke da li će ili neće zaigrati za reprezentaciju ...

Link to comment

pa da

i posto je macvan propustio sezonu, umesto njega, pa simanic :)

nemamo neku deficitarnu poziciju pa da ce sad ekipa trpeti zbog jednog klinca

 

dakle sve ovo, bez macvana i nedovica,a sa milutinovim i simanicem

em kvalitetno, em raznovrsno

 

ako odemo kompletni, ovo je najjaca ekipa unazad 15 i vise godina

 

a tu su i markovic, nedovic, simonovic, macvan, raduljica ako pu pu pu bude moralo

kapiram da bi i micov bio u razmatranju da se onomad nije izglupirao

 

uglavnom, vise nego solidna dubina za nas saku jada

Link to comment

da je teodosić stari teodosić i da niko ne otkaže i da ameri dođu u nekom šarenolikom sastavu pošto jelte nije OI onda bi možda mogli da izboksujemo neki poraz tipa kao španci u londonu mada mi se i to čini nedostižno

 

ne znam zašto spominješ markovića kad se čovek oprostio pre hiljadu godina

Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

da je teodosić stari teodosić i da niko ne otkaže i da ameri dođu u nekom šarenolikom sastavu pošto jelte nije OI onda bi možda mogli da izboksujemo neki poraz tipa kao španci u londonu mada mi se i to čini nedostižno

 

ne znam zašto spominješ markovića kad se čovek oprostio pre hiljadu godina

jeste kalendarski davno, ali fakticki propustio je samo jedno ep, koje su propustili i teo, kalinic, jokic i bjelica

maltene idealna prva petorka

a kao kroz maglu mi se cini da je i sam djordjevic davao izjave da postuje odluku, ali da se nada da nije konacna

 

nije mi nezamislivo da ga vidim u ekipi, ipak je on tu odavno sa teom i bjelicom

odmorio se dva leta, ne bi bio ni prvi ni poslednji koji se oprostio, pa zaigrao

 

 

 

a sto se amera tice, tu nazalost najpre od njih zavisi

preduslov da ih iko iole ugrozi je da oni odigraju ispod nivoa

u tom slucaju u najboljem sastavu, mislim da itekkao imamo sansi

uostalom, doduse u grupnoj fazi, vec smo igrali utakmicu na jednu loptu i promasili dva napada za produzetke

 

u svakom slucaju, ako odemo kompletni i oni i da dodju u najboljem sastavu, sumnjam da bi nas resili bas u prvih nekoliko minuta utakmice kao u poslednja dva finala

uostalom, ako nista drugo imali bi najboljeg igraca na terenu :fantom: a to u kosarci nikad nije mala stvar

 

 

 

kako god, bilo bi jako lepo da odemo kompletni jer je ovo prvenstvo i eventualno olimpijada sledece godine jedine prilike da vidimo i jokica sa jedne strane i pre svega tea i bjelicu, ali i marjanovica sa druge strane u istoj ekipi

pored toga u kakvom stanju ce bioti teo, druga ili prva jako bitna stvar je koliko ce se ekipa prilagoditi jokicu

svaka cast teu i bjelici za sve one godine, bogdanu za ep gde je vukao do finala, ipak je daleko najveci potencijal sa jokarom kao organizatorom

a jbg, daleko je to teze uciniti nego sto deluje u teoriji

u svakom slucaju u nekoj idealnoj petorci teo, bogdan, kalina, bjelica, jokic mi imamo 4 coveka koja su u stanju kreirati sto za sebe, sto za ekipu

moglo bi to mnogo da izgleda

a ako pak odemo kompletni i zaista povede borisu, ne bi me iznenadilo i da njega gura sa ova 4, a da bjelica pored milutinova sa micicem/jovicem bude u drugoj petorci

 

odoh daleko, ali jbg jedva cekam

to gledanje kosarkaske reprezentacije mi je ubedljivo najzanimljivi sportski dogadjaj otkad znam za sport :D

 

Link to comment
15 minutes ago, Zed said:

Ma kakvi Ameri. Nemamo šanse. Da mi osvojimo jedno Ep, i ja bi bio srećan.

ma prica radi price, daleko su oni

cela poenta je da mi sad imamo kvalitet i mozda i vaznije potrebnu "drskost" da ih dobijemo u nekom raskoraku, losoj tekmi, bla bla

mnogo znaci kad u ekipi postoji grupa igraca koja redovno igra protiv njih i jos i vaznije dobija ih

nije redak slucaj da protivnik bude impresioniran/uplasen amera do te mere da sam sebe pobedi

to nam se (u kompletnom sastavu) ovaj put ne bi trebalo desiti

ako se mec uopste desi, odnosno ako celava picka ne ispali :fantom:

 

da mi dobijemo spaniju i nebo je granica :fantom:

 

 a kad pomenu ep, jebem ga, ali srebro sa sp i oi vrede vise nego zlato sa ep

em je konkurencija veca, em je kvalitet protivnika po pravilu na visoj razini

Link to comment

Videli smo na olimpijadi, kad sviraju kurcu i sprdaju se zarad publike ne mozemo ni tad, a kad odigraju 15 minuta ozbiljne kosarke vec odu na 30 razlike. 

Link to comment

Dobro, nismo ni mi igrali nista na toj olimpijadi do polufinala. U teoriji u kojoj saljemo najjaci tim bi trebalo da budemo neuporedivo jaci sad. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...