Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

2 hours ago, Zed said:

Obzirom da nam je ključna utakmica sa italijanima, treba Bobija voditi na SP. On je previsok za njihove centre.

  U kojoj varijanti ga ne treba voditi? 

Link to comment

Najbitnije je da budemo u 2 evropske reprezentacije i da time sprečimo smaranje oko kvalifikacionog turnira i njegovog termina i gde će biti organizovan itd itd. Rekao bih da smo na papiru najbolja evropska reprezentacija, ali nije da smo nesavladivi. Treba videti sastave pa ozbiljnije pričati, ali za početak nije loša stvar što su Litvanci u ovoj grupi smrti, potencijalno jedan rival manje

Edited by theanswer
Link to comment
50 minutes ago, theanswer said:

Najbitnije je da budemo u 2 evropske reprezentacije i da time sprečimo smaranje oko kvalifikacionog turnira i njegovog termina i gde će biti organizovan itd itd. Rekao bih da smo na papiru najbolja evropska reprezentacija, ali nije da smo nesavladivi. Treba videti sastave pa ozbiljnije pričati, ali za početak nije loša stvar što su Litvanci u ovoj grupi smrti, potencijalno jedan rival manje

Kanada nece proci tu grupu, oprace ih Litva 15 razlike.

nama posao treba da napravi Australija. ona ce sa Francuskom i Litvom da se bije za polufinale. treci otalen ispada, drugi ide na Amere,  a prvi bi trebalo da se mlati sa Grckom u 1/4 finalu.

nase je da sa Spanijom dodjemo do 1/2 finala.

 

i ne bih rekao da smo najbolja evropska reprezentacija na papiru. mozda smo nivo Spanije i Francuske, ali bolji sigurno nismo.

Link to comment

boo brate, sto da ne? sta je to sa papira sto navodi na francusku/spansku vodenicu? imamo i bolje rezultate i mlad tim na okupu. Spancima udarni centarski tandem i dalje cine braca Gasol, zajedno imaju jedno 90 godina. 

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

Kanada nece proci tu grupu, oprace ih Litva 15 razlike.

nama posao treba da napravi Australija. ona ce sa Francuskom i Litvom da se bije za polufinale. treci otalen ispada, drugi ide na Amere,  a prvi bi trebalo da se mlati sa Grckom u 1/4 finalu.

nase je da sa Spanijom dodjemo do 1/2 finala.

 

i ne bih rekao da smo najbolja evropska reprezentacija na papiru. mozda smo nivo Spanije i Francuske, ali bolji sigurno nismo.

 

e jbg sad, pojma nemamo kakvi će timovi još da budu, ali ne vidim gde su to tačno španci jači od nas. francuzi su mi neugodniji, nije to neka sad specijalna razlika u kvalitetu ali mislim da nema jačih od nas u evropi, a i u svetu bih rekao iza amera, mada kompletni oziji bi bili pretnja

 

a ni ja ne bih davao prednost kanadi unapred ali da će ih baš nakantati ako kanađani budu imali dobar tim, ne verujem baš da mogu ikoga da nakantaju

Edited by theanswer
Link to comment
On 16.3.2019. at 19:32, theanswer said:

 

e jbg sad, pojma nemamo kakvi će timovi još da budu, ali ne vidim gde su to tačno španci jači od nas. francuzi su mi neugodniji, nije to neka sad specijalna razlika u kvalitetu ali mislim da nema jačih od nas u evropi, a i u svetu bih rekao iza amera, mada kompletni oziji bi bili pretnja

 

a ni ja ne bih davao prednost kanadi unapred ali da će ih baš nakantati ako kanađani budu imali dobar tim, ne verujem baš da mogu ikoga da nakantaju

Spanci, ako budu kompletni, zajebani su ko kratko cebe.

teorijski, ako stavis Rubia na Tea i Marca na Debelog, a i Abrines moze da pokrije Bogdana, necemo se mi tu leba najesti. jedino da napadamo preko Bjelice. a u drugoj postavi, Braduljica ili Boban ili Milutinov na Paua. spolja imas Sergia Rodrigueza i Llulla, na krilu Claverta ili Rudija... uz sve to su uigrani i iskusni, imaju ime i znaju svaku prljavu caku jer su ih oni i patentirali. nije da se ne mogu dobiti, ali tesko da smo bolji.

o Francuzima tek ne treba raspravljati. ljudi mogu da naprave dve repke koje bi se borile za medalju na EP. 

 

opet, ne moraju obavezno da su bolji od nas, ali losiji sigurno nisu, ni jedni ni drugi. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...