Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

Sad sam odgledao klip, jezive gluposti. Ujebali su nas strasno stavljajuci nas u cjup 2 (zasto su Spanija i Francuska pre nas, imamo 3 srebra sa 4 poslednja takmicenja. Kina :isuse: ).
Prakticno u drugoj fazi idemo na jednog od njih, moz biti srece da to budu Kinezi, ali verovatnoca nije na nasoj strani.

 

edit: mada, mozda to i nije lose :D sad razmisljam, ako upadnemo sa jakim u drugu fazu imamo prostora da kalkulisemo i biramo prvo ili drugo mesto u grupi ne bi li nas poslalo u suprotan deo kostura od Amerikanaca.

Edited by goofs
Link to comment

Pa to je od svega najbitnije, da ne igramo polufinale s njima, uspeli smo zadnja dva puta, SP i OI. Ali treba naravno doci do polufinala prvo. A zbog Kine smo u tom drugom sesiru, inace na FIBA listi smo cetvrti i bili bi u prvom.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Dobili smo Zabare, lude Filipince i Angolu.

 

U drugom krugu idemo jos na Spaniju i verovatno Portoriko (mozda Iran).

 

Moramo da budemo prvi u drugoj grupi da bismo isli u suprotan kostur od USA. To mesto nas i u 1/4f vodi na verovatno najslabijeg 1/4finalistu, grupa sa Kinom, Argentinom i Rusima, pa slabijeplasirani od njih. Imamo i laku prvu grupu tako da celavi moze da tempira formu.
 

Iskreno, cini mi se da smo dobro prosli. Ako moramo nekoga velikog da bijemo da bismo izbegli USA radije bih birao Spaniju nego Francusku.

Link to comment

Grupa H smrt.

CG isto ima tesku situaciju jer ukrsta sa grupom gde su Ameri a nije nimalo laka prva grupa.

 

Mi smo solidno prosli. Ukrstamo sa laksom grupom i treba biti bolji od Spanije i/ili Italije,

Italija po imenima nije slaba ali nikako da se posloze plus su slabi na centru a mi smo tu najjaci.

Link to comment

nije mogo bolji zdreb

 

Italija, Angola, Filipini

 

top2 ukrstaju sa top2 iz Spanija, Iran, Portoriko, Tunis

top 2 ukrstaju za 1/4 finale sa A-B gde su Rusija, Argentina, Kina... 

 

Ako USA sve oplete, trebamo biti prvi u grupi sa Spanijom/Italijom da ih izbegnemo do finala. Ako budemo drugi, u polufinalu na Amere... Ako ne budemo medju dva, idemo kuci pre 1/4 finala, jeli...

 

Sve u svemu, da proslavimo zdreb.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...