Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ako se svi centri odazovu, Jokić i Milutinov bi trebalo da budu prve 2 opcije. Ko bi bio treći u tom slučaju, nije ni previše bitno. Pre par meseci napisah da bi više voleo Raduljicu jer se uvek odazivao i bio tu. Ipak je to upgrade na poziciji Štimca u odnosu na neka ranija takmičenja. 

Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

Odgledao sam sada utakmicu protiv Izraela. 

Šta da kažem, meni je glavni utisak to da mi okupimo najbolje što je u tom trenutku dostupno i zdravo. Ako su to Gagić, Simonović, Jelovac, tako je kako je, oni daju 1 svoj maksimum i ostvari se cilj. Malo nas i usere da Teodosića uejvuju, ali sa druge strane, za neke druge repstacije igrači poput Teoa ne bi ni igrali.

 

Mnogi koji su izborili plasman na SP neće tamo otići ali samo za budale će to biti razlog da se dalje ne odazivaju pozivu. Zapravo, svi oni su živi svedoci epizode iz 2017. kada smo sa rezervnom postavom ušli u finale EP. Mislim, ne moraju da gledaju dalje od Štimca i Birčevića, pa da osete podsticaj da budu na raspolaganju. Ako jedne godine ne budu pozvani, bože moj, naredne godine će biti i uzeće medalju. 

 

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Musky said:

mora i neka šara da se odradi sa četiri ocila na spartanskom štitu i neke sekire ukrštene... frizura na opasno ...

pa da plodi kao onomad Rebrača na evropskom kada je đipao kao opsednut zmajevima.

I na sveckom 98-me.

Link to comment
7 hours ago, Musky said:

imamo priliku da Bože zdravlja okupimo reprezentaciju sa:

 

- plejmejkerom koji je držao rekord u broju asistencija na jednoj utakmici u EL

- plejmejkerom koji je najviše napredovao u dosadašnjem delu EL

- plejmejkerom koji je najmanje pet-šest sezona u nizu bio među tri najbolja pleja u Evropi.

- bekom koji je držao rekord u indexu ostvarenom u plejofu EL (34) ...sada je Ćačo sa (36)

- četvorkom koji j bio MVP Euro lige dve sezone pre odlaska u NBA

- centrom koji je bio MVP Euro lige sezonu pre NBA angažmana

- centrom koji trenutno drži većinu rekorda ruki NBA sezone među košarkašima sa prostora nekadašnje Jugoslavije 

- centrom koji moš popie litar burbona bez nelagodnosti i da ne umaže bradu.

 

 

o jbt, od svega za jokaru ti nadje to :D

 

3 hours ago, W.F.C. said:

I na sveckom 98-me.

tad je bas dominirao. a bodiroga cini mi se nezasluzeno mvp

 

tad je celava pizda dosla sa povredom na prventsvo, sto je bilo veoma bitno jer smo ostali bez paspalja i savica, a danilovic i divac preskakali te godine

iako smo i dalje imali kvalitet, ipak je velika razlika kad ne igra cela ta petorka koja je uzlea medalje 95 i 96

 

djordjevic je poceo igrati tek protiv argentine (kojoj je to bilo prvo prvenstvo da su konkurentni, znam da su oberto i skonohini igrali) da li u osmini ili cetvrtfinalu

 

i onaj ruski centar mihajlov, koji je to prvenstvo igrao kao lud, posle ga nigde nije bilo

Link to comment

Da, Celavi nije mogao da igra od pocetka i isto to je preslikao sa Krsticem koji nije igrao SP, a onda usao protiv Brazila i ocitao im lekciju u 4-5 minuta

Samo da izbegnemo USA u 1/4 finalu, u drugoj fazi nek igramo jebe mi se, opet cemo u finale

 

Link to comment
9 hours ago, pbg12345 said:

o jbt, od svega za jokaru ti nadje to :D

 

čudesa koja pravi u ovoj sezoni su svima poznata...i potrajalo bi da ih nabrajam.

upravo proverio...Rađa, Kukoč, Danilović i Bogdan Bogdanović su ipak imali veći  prosek poena u ruki sezoni ali svi sa 25-26 godina...iza dvadesetogodišnjaka iz Mege bez iskustva u EL ili u EC,  koji je u prvoj sezoni imao i 16 dabl-dabl učinka, po tom kriterijumu su Bojan Bogdanović, Peković, Stojaković, Divac, Dražen, Rakoč...naravno sada sve to pegla Luka za narednih par decenija...trenutni prosek mu je preko 20pts.

Link to comment

Do kraja nedelje treba da objave sastave i ostala tri sesira za zreb. Koliko sam nesto pogledao Nemacka ako upadne u treci bi mogla da bude potencijalno zeznuta, ostali iz treceg i cetvrtog nadam se ne.

Link to comment
On 26.2.2019. at 1:40, W.F.C. said:

Inace dve najbolje plasirane evro reprezentacije na SP idu direktno u Tokio na OI, preostala 4 mesta na OI idu pobednici kvalifikacionih turnira.

 

Jebo ih kvalifikacioni turnir :frust:

 

Ajde ranije, kada su kontinentalna prvenstva služila sa kvalifikaciju na OI, pa kao da se ne razdeli sve po kontinentima odma nego da neki afrički tim ima šansu da na uštrb evropskog prođe, itd. (što je uradila jedanput, valjda, Nigerija).

 

Ali SP (i to SP posle ovih debilnih kvalifikacija) se održava godinu dana pre OI, igraju međusobno timovi sa drugih kontinenata, igra se i za plasman...zašto ne može da se kaže, na OI ide najbolje plasirani tim sa svakog kontinenta (kada se izuzme Japan, koji je domaćin), pa onda kada se izuzme tih 5 timova (1 iz svake kontinentalne zone + Japan), ide na OI 7 najbolje plasiranih timova? I eto 12. Ali neeee....

Link to comment
19 minutes ago, pasha said:

Najvaznije je izbeci Australiju i Kanadu iz ostalih sesira. Doduse, zavisi u kom sastavu budu bili ali ako budu u najjacem bice ozbiljni.

Mislim da su Ozi u drugom a Kanada u trecem sesiru.

 

Da:

 

Screenshot-20190227-144850.png

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...