Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ta tekma protiv Hrvatske u 1/4 OI je isto bila za infarkt, vodili smo 15 razlike mislim u zadnjoj cetvrtini i Bogdan ispadne zbog 5 licnih, a njihov Bogdanovic je dao jedno 40 i stignu nas, mislim da su cak imali nekoliko napada da povedu. I onda Joki resio bacanjima. Celu tu tekmu onako gledas uz neku kontrolisanu anksioznost jer znas da cemo pobediti. :D 

Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

6 hours ago, Plajvi said:

Ta tekma protiv Hrvatske u 1/4 OI je isto bila za infarkt, vodili smo 15 razlike mislim u zadnjoj cetvrtini i Bogdan ispadne zbog 5 licnih, a njihov Bogdanovic je dao jedno 40 i stignu nas, mislim da su cak imali nekoliko napada da povedu. I onda Joki resio bacanjima. Celu tu tekmu onako gledas uz neku kontrolisanu anksioznost jer znas da cemo pobediti. :D 

ja po tome pamtim nasu repprezentativnu kosarku od malena

jbg 81 sam, pa se zalomilo da pocnem pratiti krajem 80 tih

 

osecaj se izgubio tek posle olimpijade 2000

99 iako nismo uzeli zlato, zbog bombardovanja i svega ostalog nekako se drugacije gledala

 

a onda na olimpijadi secam se protiv kanade, nisam gledao i zovem drugara, kaze on, trpa nas nes, gubimo i ja kao ma daj to je reprezentacija dobicemo sta god da se desava...

kad ono :(

 

 

proslo je mnogo vremena, kako smo mi uopste tad pukli od litvanije?

sad gledam sastave, njihov jedan od slabijih u poslednjih 20ak godina

nas skoro pa najjaci u tom trenutku

Link to comment

Pukli smo jer su Litvanci (inace ne preterano poznati po tome) poceli da sipaju trice, a mi igrali utakmicu na Zelimirovih 50 poena.

Taj epilog je bas bio sok, nekako nisam verovao da kosarkasi mogu da omanu.

Link to comment

:D 
Nije bas bila setnja do 1/2f, setnja je bila u grupi, tu smo iskidali sve, posle toga smo poceli da padamo, mucili se i protiv Finaca i Ceha, samo su oni bili slabi da nam naude. 

Cjelavi je tu pogresno tempirao formu, tj. grupa nam je bila prejaka pa je morao ranije da podigne ekipu, posle smo crkli. Mnogo bolje smo prolazili kada prve faze igramo na guzove a onda kidamo nokaut fazu, ko na SP i OI.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Ta Litvanija 2000. je imala sut za pobedu protiv Amera u polufinalu. Tesko da je najslabija Litvanija ikad. 

a sto volis da preteras :D

nisam ni rekao najslabija, nego jedna od slabijih, po imenima, to kako su izgledali na terenu i kakv tim bili je ocigledno nesto drugo

Link to comment

sta ne vidis smisao? gledas sastav i pitas se kako smo pukli. ja ti kazem da je to reprezentacija koja je ne jednom, vec dva puta na istom prvenstvu bila blizu da dobije ameriku. a to si mogao i sam da saznas, ako se vec ne secas. nije to nikakva senzacija ni tad bila, slabo smo igrali prvenstvo, litvanija je bila bolja ekipa. 

Edited by Joe D
Link to comment

 

 

Samo za kosarkaske sladokusce, Vlade objasnjava zasto srpski treneri nikad ne bi uspeli u NBA, ko je bio Drazen 2, ko su bili najbolji igraci sveta "onda kada je on pratio" - Dzordan, Medzik, Bird - i koji bi pobedio u 1na1 turniru. Cucete i neke od najcudnije naglasenih izgovora americkih igraca koje sam cuo u zivotu.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

Misko najavio da ce Jokara igrati na svetskom...jos samo da ne uprskamo poslednji prozor i eto najjaceg sastava u najavi

Eto finala sa Amerima,bice treca sreča (jos ako ja otvorim finalni topic) :D

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...