Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

4 hours ago, steins said:

Mi smo ispali sa EP zbog nepostojanja napada, sinoć smo umalo prosuli dobijenu utakmicu zbog očajnog šuta - jesmo na kraju navukli kilavih 30% al to zahvaljujući dobrić u i ristiću koji su bukvalno imali 100% šuta za tricu /evo opet razloga za pucanje aneurizmi :D

 

Ne znam, možda i fantaziram, al mi se to ne dopada. 

 

 

Sa EP smo ispali zbog tragikomične odbrane.

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

9 hours ago, keitel said:

 

Da li bi neko mogao da upadne među 12? Uz sve pohvale ovim ljudima koji su sinoć izrudarili pobjedu, ne mogu po kvalitetu da budu ni blizu sastava koji smo imali na evropskom. 

petorica igraca su bila na evropskom. ako mislis na ove ostale, jovic ako nadje klub bi bio dobrodosao, ovi ostali sa razlogom nisu u bili u 12 ni prosli put. 

Link to comment

Opet Pesic umalo da nas ukanali svojim odlukama.

Izvlaci Riustica u Novom Zamku na nesto preko 3 min pre kraja i od tada smo dali jeda ili dva kosa a VB nas umalo nije prestigla. Imao je jos neka briljiranja protivu Osmanlija.

Ristic je los u odbrani, ima spore noge, ali nas je u napadu izvukao na obe utakmice u ovom fensteru.

Link to comment
45 minutes ago, Djuro said:

ima li Pesic ikakvih zasluga za ove dve pobede?

ili za one dve prethodne, u onom prozoru?

ili za x pobeda na EP? 

 

Staro pravilo glasi: kada se pobedjuje igraci su zasluzni, kada se izgubi trener je kriv..

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, pasha said:

Opet Pesic umalo da nas ukanali svojim odlukama.

Izvlaci Riustica u Novom Zamku na nesto preko 3 min pre kraja i od tada smo dali jeda ili dva kosa a VB nas umalo nije prestigla. Imao je jos neka briljiranja protivu Osmanlija.

Ristic je los u odbrani, ima spore noge, ali nas je u napadu izvukao na obe utakmice u ovom fensteru.

 

Izvadio je Ristića zato što bi nas Vilbekin ubio još više, Mitrović to mnogo bolje čita i preuzima.

Edited by garmonbozia
Link to comment

dulence ristic bi izasao dosta ranije da se nije random zapalio, odbrana sa njim na terenu je skandal. generalno je tesko balansirati sa gomilom jednosmernih igraca, mislim da je radanov mogao da se vrati ranije, ali onda imas jednog igraca kog protivnik moze da ignorise u napadu do si u rezultatskom minusu/egalu. jedini veci brainfart su oni pokusaji da brani vlbekina dobricem.

  • +1 5
Link to comment
44 minutes ago, Joe D said:

dulence ristic bi izasao dosta ranije da se nije random zapalio, odbrana sa njim na terenu je skandal. generalno je tesko balansirati sa gomilom jednosmernih igraca, mislim da je radanov mogao da se vrati ranije, ali onda imas jednog igraca kog protivnik moze da ignorise u napadu do si u rezultatskom minusu/egalu. jedini veci brainfart su oni pokusaji da brani vlbekina dobricem.

 

Dok je Dulence bio na terenu u Britaniji mi bili oko +10 sa njim smo u psolednjom minutu bili na jedan kos od poraza.

Ne mora se sve sematski, mora malo prilagodjavanje. Ako je napad mnogo veci problem od branjenja onda Dulence treba da ostane jer bez njega lose ide, mada se nismo proslavili odbranom ni kada je izasao u VB ali smo zato jako i do samog kraja sve promasili u napadu.

Link to comment

nisam gledao mec sa britanijom, ovaj sa turkom komentarisem. mozes da izvadis famozni plus/minus ako hoces za taj mec, ja ga znam. utakmica je dobijena u zavrsnici, i nema tu sta da se diskutuje o trenerskim odlukama u tom periodu.

Link to comment
8 minutes ago, pasha said:

 

Dok je Dulence bio na terenu u Britaniji mi bili oko +10 sa njim smo u psolednjom minutu bili na jedan kos od poraza.

Ne mora se sve sematski, mora malo prilagodjavanje. Ako je napad mnogo veci problem od branjenja onda Dulence treba da ostane jer bez njega lose ide, mada se nismo proslavili odbranom ni kada je izasao u VB ali smo zato jako i do samog kraja sve promasili u napadu.

 

Pa, prilagodilo se. Da Rile nije metnuo one trojke izasao bi s terena posle prvog promasaja, bilo je jasno vec posle prvog poluvremena da ce Luka na teren kad se bude odlucivala utakmica jer smo jedino tada uspevali da nesto uradimo u odbrani. Nestvarno je koliko je Ristic los u odbrani po svim parametrima. Centrima u zavisnosti od gabarita poneke stvari uvek budu problem u odbrani ali Rile bas nista ne moze. Ni da isprati beka, ni da zastiti obruc, ni da zagradi, ni da promeni sut beku kod prodora. Uhvati defanzivni skok zbog visine kad mu se lopta odbije blizu i to je otprilike sve sto dobijemo od njega na toj polovini terena. Mitrovic, koji je i sam ispodprosecan defanzivac, izgledao je kao Hajns u poredjenju sa Risticem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...