Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Sad sam baš hteo da napišem, tek sam sad pogledao detaljnije situaciju i video kako je Radanov pomogao. Svaka čast obojici, Lučić je bukvalno poslednje atome snage upotrebio da stigne Vilbekina, a Radanov na vreme prepoznao i iskočio kada je malo prošao Luču.


Zaboravih i luku da spomenem jer je i on isto izašao u odlučujećem trenutku:

 

image.thumb.png.25fd80a3138055f0311d75e34dd2a7c9.png

 

Vilbekin je imao Hazera samog, al' najjače da će Hazer da završava poslednji napad, kao što su svi kod nas i znali. 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

1 hour ago, harper said:

 

Je l' ovaj mali Tristan Vukcevic igra za nas? Ako igra valjalo bi da eksplodira kod Obradovica, iz nekog razloga nam je pozicija 4 postala bas problematicna.

 

 

Neko je skoro pominjao na Partizanovom topicu, trebalo bi da igra ali ne moze pre 21. godine zbog jebem li ga vise cega, menjao klubove, menjao reprezentacije, tako nesto.

Link to comment
17 minutes ago, garmonbozia said:

Vilbekin je imao Hazera samog, al' najjače da će Hazer da završava poslednji napad, kao što su svi kod nas i znali. 

 

imao je skoti jos otvorenijeg bitima koji je u pravom trenutku katovao iza ledja usnulog gudurica ali fala turcu pa ga nije video

  • +1 1
Link to comment

Pokusevski i Jovic  mogu da se saltaju na cetvorci sledece godine  , naravno ako budu hteli da igraju za reprezentaciju. A  prava kompletna cetvorka nam stize za godinu,dve:)

Edited by Micko8
Link to comment
4 minutes ago, spaceploitator said:

 

imao je skoti jos otvorenijeg bitima koji je u pravom trenutku katovao iza ledja usnulog gudurica ali fala turcu pa ga nije video

 

Nema on u programu da vidi saigraca u ovakvim situacijama, ostali Turci i "Turci" su mogli komotno da izadju sa parketa sto se njega tice. Mislim da nije bilo osobe u Pioniru koja je verovala da bi Vilbekin dodao loptu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

prilicno regularna pojava da igraci prepoznaju protivnicke setove i prilagodjavaju se, ne moze trener svaku odluku da donese za tebe.

 

Iz tajmauta? Na 12 sek do kraja? Neko od trenera bi u najmanju ruku morao da spomene tu mogućnost u odnosu na protivničku petorku 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Iz tajmauta? Na 12 sek do kraja? Neko od trenera bi u najmanju ruku morao da spomene tu mogućnost u odnosu na protivničku petorku 

 

Otkud znas da nije? Lucic je rekao da su on i Luka prepoznali situaciju i reagovali, nigde nije rekao da im na TO nije predoceno nekoliko turskih opcija za zavrsavanje napada. NIjedan trener na svetu ne moze pouzdano da zna sta ce protivnik odigrati, moze samo da predvidi nekoliko varijanti i skrene paznju igracima na njih.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Otkud znas da nije? Lucic je rekao da su on i Luka prepoznali situaciju i reagovali, nigde nije rekao da im na TO nije predoceno nekoliko turskih opcija za zavrsavanje napada. NIjedan trener na svetu ne moze pouzdano da zna sta ce protivnik odigrati, moze samo da predvidi nekoliko varijanti i skrene paznju igracima na njih.

 

Pa zato što je rekao da nije planirano da on počne na ovom nego je imrpovizovao sa Mitrovićem. Nije priča o tome da se predvidi set nego da se postavi odbrana 

Link to comment
44 minutes ago, Micko8 said:

Pokusevski i Jovic  mogu da se saltaju na cetvorci sledece godine  , naravno ako budu hteli da igraju za reprezentaciju. A  prava kompletna cetvorka nam stize za godinu,dve:)

sta sad, ni ova dvojica ne valjaju, pravi je onaj sto dolazi posle njih?

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Pa zato što je rekao da nije planirano da on počne na ovom nego je imrpovizovao sa Mitrovićem. Nije priča o tome da se predvidi set nego da se postavi odbrana 

 

Stvarno ne znam zasto ti sve to toliko znaci. Mogao je Vilbekin da udje u pik sa drugim igracem pa bi Luka ostao sa turskim centrom, posto je usao u pik sa njim on i Lucic su prepoznali situaciju i zamenili igrace koje cuvaju kako bi Luca mogao da preuzme. Ne mozes na TO da znas sta ce da se odigra, tek kad protivnik postavi napad na terenu postane ti jasno i onda reagujes na osnovu toga.

Link to comment
16 minutes ago, harper said:

 

Stvarno ne znam zasto ti sve to toliko znaci. Mogao je Vilbekin da udje u pik sa drugim igracem pa bi Luka ostao sa turskim centrom, posto je usao u pik sa njim on i Lucic su prepoznali situaciju i zamenili igrace koje cuvaju kako bi Luca mogao da preuzme. Ne mozes na TO da znas sta ce da se odigra, tek kad protivnik postavi napad na terenu postane ti jasno i onda reagujes na osnovu toga.

 

Prijatno sam se iznenadio jer sam očekivao da je to bila Pešićeva ideja kad ono međutim improvizacija ko i sve u vezi ove reprezentacije. Naravno da možeš na TO da predvidi šta će da se odigra. Sam si napisao da su svi znali da će Vilbekin da završava. Sad na koji način to je druga priča. Ali vidiš da jeste predviđeno da se pik brani preuzimanje. Samo sam očekivao da je i ovo stručni štab odradio sa Lučičem ali izgleda da bi bilo previše očekivati. 

Link to comment
 
Nema on u programu da vidi saigraca u ovakvim situacijama, ostali Turci i "Turci" su mogli komotno da izadju sa parketa sto se njega tice. Mislim da nije bilo osobe u Pioniru koja je verovala da bi Vilbekin dodao loptu.

Ma covek je ludjak u pozitivnom smislu. Iskreirao je sebi realan sut, nego je ostao bez daha (Lucicu zasluge) te smo imali srece da nam ne uvali kos za pobedu. Nije bio daleko od toga.
Radanov je ispao na prvom koraku, malo mu zasmetao. Lucic ga je posteno ispratio da ne pripali trojku, al ga je ovaj, jbg, pretrcao.
Zanima me sta bi radio u svetlu toga ‘da ne vidi saigrace’ da su ga nasi udvajali jos na trojci gore. Imam utisak da bi neki Stef Curry na ovu odbranu rutinski ovo resio, ne bi oprostio onakav sut.
Link to comment
43 minutes ago, Joe D said:

sta sad, ni ova dvojica ne valjaju, pravi je onaj sto dolazi posle njih?

Nisam rekao da ne valjaju ali kompletna reprezentativna cetvorka za koju godinu ce nam biti ona sto se razvija kod Miska:)

Edited by Micko8
Link to comment
12 minutes ago, Micko8 said:

Nisam rekao da ne valjaju ali kompletna reprezentativna cetvorka za koju godinu ce nam biti ona sto se razvija kod Miska:)

odlican je bogoljub, ali daleko je on od kompletnog. sad kad je pokusevski postao ozbiljan kosarkas, daj da proglasimo nekog mladjeg za boljeg, vazno je da se hajpuje shiny new toy.

Edited by Joe D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...