Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

Tačno, Gudura je zaista isporučio razliku u kvalitetu koja se od njega dugo očekuje i kudos za momka :thumbsup:

On je tačno i jedini igrač ovde koji u skill setu ima i dribling i šut, neobično važan kvalietet u "na nož" momentima. 

Inače se ovo više i ne može nazvati lošom šuterskom večeri, postaje podrazumevajuće da će spoljni slabo šta pogoditi spolja (a otvorenih šuteva je bilo). 

Što se Micića tiče, jednostavno mi je žao što taj prelomni momenat za reprezentaciju nikako da dođe. 

Najpozitivniji momenat, osim izdanja Gudure, jeste činjenica da smo dobili infarkt završnicu, bez gurke sudija (naprotiv). Retko blagodetna stvar za buduća okupljanja.  

 

 

Link to comment

meni je i dalje negativna impresija kako su na kraju treće pa maltene prvi sledeći napad u četvrtoj četvrtini Jaramaz i Anđušić sa trojke pogađali donji deo table. profesionalni košarkaši pa još bekovi. ajd da su neke iznuđene situacije i šutevi van balansa, nego čisti šutevi. nadrealno.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Heaviside said:

Jović prvo da nađe klub pa da pričamo o SP.

 

I da nabaci koliko toliko pristojan šut.

Svaki napad su mu išli ispod bloka.

Par puta se dvoumio da li da šutne ili ne.

A ono što je šutnuo, uglavnom je bila cigla.

Link to comment
17 minutes ago, Have_Fun said:

A ono što je šutnuo, uglavnom je bila cigla.

Zar nije Jović u prvom, kad je očekivano bio izignorisan od odbrane, neočekivano ubacio dvije trojke?


A mučeni Anđuša, džabe meka ruka, džabe (relativno) uspješna karijera po evropama, džabe godine iskustva… kad dođe stani-pani, pojavi se isti onaj mladac iz Partizana od prije 10-ak god koji jednostavno ne može da ubaci kad je stvarno važno


Meni je JaraGmaz sušta suprotnost Anđuši, recimo, (mada je sinoć bio grozan i on) u smislu da ga nikad nisam ni smatrao nekim finim šuterom, nego igračem koji je uspijevao da ubaci neke bitne koševe na čiste kohonese i snagu volje…

 

Što me dovodi do Luče - zar on nije bio kudikamo pouzdaniji šuter dok je bio u Partizanu? Njegovi skoro pa jednocifreni procenti za 3 na evropskom i sinoć mi se nekako ne uklapaju u to kako sam ga ja zapamtio… Mada, na kraju krajeva, neka ga i ovakvoga - sve je promašio, ali je na kraju ubacio onu kad je bilo najvažnije i pojo vilbekinoglua u posljednjoj odbrani… :hail:

Link to comment
9 hours ago, Gale said:

Što se Micića tiče, jednostavno mi je žao što taj prelomni momenat za reprezentaciju nikako da dođe. 

 

Šta je to prelomni momenat? Trojka u poslednjoj sekundi nekog bitnog meča? 50 poena na utakmici? Zlatna ili srebrna medalja?

 

Statistika sa poslednjeg prvenstva ne bih rekao da je loša. 15 poena, 7.5 asistencija, 3 skoka po utakmici. Jokić je imao 21. Prvi sledeći po poenima je bio Kalinić sa 11 svi ostali su naravno ispod 10. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...