Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

Just now, garmonbozia said:

Već kuka na sudije 🥲

 

Kakva pizda, dobio je dve kradje samo u poslednjem minutu. Kari ima flasu viskija od mene za ono teranje u picku materinu kad je krenuo da prikenjava sudijama. 

  • +1 3
Link to comment
Just now, harper said:

 

Kakva pizda, dobio je dve kradje samo u poslednjem minutu. Kari ima flasu viskija od mene za ono teranje u picku materinu kad je krenuo da prikenjava sudijama. 

“sedi dole, SEDI DOLE!” 
 

moram da nađem taj klip i da napravim gif

  • +1 3
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

“sedi dole, SEDI DOLE!” 
 

moram da nađem taj klip i da napravim gif

 

Daj, stavi neki link da vidim i ja. Uspeo sam da samo pratim livescore, nervirajuci se do poslednjeg momenta.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Ukazao se pravi Vladimir Lucic u poslednjih deset sekundi.:D

 

Ristic x faktor u napadu kad su Turci pretili da uzmu utakmicu ali, brate mili, koliko taj covek ne zna i ne moze u odbrani, Mitrovic je danas u odnosu na njega izgledao kao Kuzmic licno. Radanov posteno izmaltretirao Vilbekina. Cak i Dobric koji vola ne moze da ubode od pocetka sezone metnuo dve trojke, izgleda je shvatio da je dobio trenera pa mora da se igra nesto. Ali ona reakcija u odbrani kad ga je Vilbekin poslao po burek je postala vintage Dobric.:lolol:

 

Jedini koji me je bas razocarao je Andjusic. Igras ovakvu utakmicu i sve vreme se krijes od lopte a na kraju kad moras da sutnes jer si ostao sam kao duh ispalis air-ball. Bilo je uzasno losih rola veceras (Jaramaz, Kuridza, Lucic i Jovic u vecem delu utakmice) ali igrac koji odigra lose je u kategoriji "jebi ga, desava se" a igrac koji skine odgovornost sa sebe treba da se zapita zasto se uopste bavi profesionalnim sportom. Riletu svaka cast sto je zategao one tri trojke u poslednjoj cetvrtini, sve mi je zivce pokidao muflonisanjem u odbrani ali je imao muda da uzme i pogodi te suteve kad nista nismo mogli da ubacimo spolja.

 

Mislim da se Lučić izdužio najmanje 3cm od svih driblinga Vilbekina ali ga je velemajstorski ispratio i na kraju isterao sa terena. Sve i da je mahao peškirom celu utakmicu - kapa dole za odbranu. 

Delim razočarenje Andjusicem, pogotovo što je prijebavao i kenjkao iz prikrajka celo EP zato štop nije išao. I sad je dobio priliku i - nestao sa terena. :isuse:

  • +1 5
Link to comment
Just now, steins said:

 

Mislim da se Lučić izdužio najmanje 3cm od svih driblinga Vilbekina ali ga je velemajstorski ispratio i na kraju isterao sa terena. Sve i da je mahao peškirom celu utakmicu - kapa dole za odbranu. 

Delim razočarenje Andjusicem, pogotovo što je prijebavao i kenjkao iz prikrajka celo EP zato štop nije išao. I sad je dobio priliku i - nestao sa terena. :isuse:

 

Cak i da se celu utakmicu cuvao za ovu poslednju odbranu alal mu. Pojeo ga je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...