Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

27 minutes ago, John Coltrane said:

 

Avramović je imao 15 promašenih šuteva večeras, forsirao je kao da je Stef Kari, u najmanju ruku.

 

Decko se posle teske finalne serije iscimao dok mnoge bole jaja.

 

A i to na stranu, bez njega i Davidovca bi jos u prvom poluvremenu mec bio gotov.

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    935

  • б1lme3

    900

zapravo, ako je za nekoga bilo za ocekivati da preskoci ovo to je bjelica

em je do neki dan igrao, em je covek uzeo titulu u nba

al eto on se pojavio, a ove silne zvezde i zvezdice ne

jbg bas

Link to comment
I  Vasa je odavno završio jedino ako ga povreda zeza. Nedović i Jović završili pre desetak dana, ne bi ni njima ništa bilo da su odradili koji lagani trening i odigrali ovo. Pa Lučić, Kalinić i tako dalje. Mislim, Letonija je bila skoro kompletna tako da može sigurno. 
Ta tradicija kuliranja reprezentacije bez posebnog razloga se gaji vec 15-20 godina u nas. Dok se ostali manje-vise redovno odazivaju.
Trebace malo vise, ako ne istih tih 15ak godina aktivnog cimanja, pa da se vratimo na nivo redovnog odazivanja pozivima prvih igraca.
A ima nesto i do toga da sveopste medijsko i ino silovanje 'srbovanjem' bas i ne proizvodi neka osecanja tu gde bi mozda i trebalo - u sportu na primer.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Decko se posle teske finalne serije iscimao dok mnoge bole jaja.

 

A i to na stranu, bez njega i Davidovca bi jos u prvom poluvremenu mec bio gotov.

To. A i trebalo je da forsira, nije da ovaj sastav posle dva treninga ima nekih mnogo boljih opcija.

Link to comment

Mišljenja sam da imamo sreće što nismo sa Cro i Slo u grupi, sabili bi nas ovako neuke.

 

Ali lepo je neko rekao, ne treba kriviti ove sto se cimaju, barem pokušavaju.

Link to comment
11 hours ago, Azdaja said:

Mišljenja sam da imamo sreće što nismo sa Cro i Slo u grupi, sabili bi nas ovako neuke.

 

Ali lepo je neko rekao, ne treba kriviti ove sto se cimaju, barem pokušavaju.

 

a sa kim smo/ćemo biti u grupi. ne pratim ovo, ali kapiram da posle ove grupe ide neka druga grupa

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

a sa kim smo/ćemo biti u grupi. ne pratim ovo, ali kapiram da posle ove grupe ide neka druga grupa

 

turska i grcka

  • Hvala 1
Link to comment

Letonce i Grke vrlo teško možemo da prestignemo tako će u principu dueli sa Turskom odlučiti o plasmanu na SP, a mislim da se te utakmice igraju u prozorima u kojima nećemo moći da računamo na EL I NBA igrače. U dosta zajebanu situaciju smo se uvalili. 

Link to comment

pa sad, dal smo se uvalili ili su nas uvalili, pitanje je. mislim ako su prozori takvi da ne možeš da računaš na najbolje igrače. doduše, to isto kači i Turke i bilo koga. 

Link to comment

jbt gledam sad muceni hrvati mozda nece ni prvu grupu proci

a u ovom prozoru im igraju i bojan i hezonja i zubac

 

inace portugal u kvalifikacijama predvodi 1 krajisnik :s_d:

mladji brat borovnjak

Link to comment
18 minutes ago, Heaviside said:

Letonce i Grke vrlo teško možemo da prestignemo tako će u principu dueli sa Turskom odlučiti o plasmanu na SP, a mislim da se te utakmice igraju u prozorima u kojima nećemo moći da računamo na EL I NBA igrače. U dosta zajebanu situaciju smo se uvalili. 

dobro de, ima jos 7 utakmica

srbija ne samo da je najkvalitetnija od ovih ekipa u idealnom sastavu, vec ima najvecu dubinu, bitno je samo u nastavku da se odazovu najbolji moguci igraci

 

i za pocetak najbitnije da se dobije belgija

Link to comment

pa dobro, Olimpijadu smo već preskočili, neće kruna da nam padne sa glave ako preskočimo i SP. ako su već kvalifikacije tako naopako organizovane i nema mogućnosti da igraš u fulu, ne treba to dizati na rang nacionalne katastrofe. eto, Hrvati imaju i Bojana i Hezonju i Zupca, pa opet klecaju. očigledno je da nije bitno da se neko samo pojavi, nego i da bude u stanju da igra na potrebnom nivou.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...